امروز: جمعه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۹ -
کد خبر: 60259تاریخ انتشار : 16:52:36 - سه‌شنبه 27 آگوست 2019

آتش مجدداً در ارسباران زبانه کشید/ اعزام بالگردها و نیروهای امدادی به محل آتش سوزی

آتش مجدداً در ارسباران زبانه کشید/ اعزام بالگردها و نیروهای امدادی به محل آتش سوزی

محمدباقر هنربر مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی ظهر امروز یک شنبه گفت: در حالی که آتش در جنگل های ارسباران مهار شده بود ، امروز بازهم این جنگل ها دچار آتش سوزی شد.

شعارسال : مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی از آتش سوزی دوباره در جنگل های ارسباران خبر داد .  محمدباقر هنربر مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی ظهر امروز یک شنبه گفت: در حالی که آتش در جنگل های ارسباران مهار شده بود ، امروز بازهم این جنگل ها دچار آتش سوزی شد . او با بیان اینکه آتش سوزی در وایقان، دره ایلقنا آخر دره مزارع و جنوب کریم خانلو اتفاق افتاده است، ادامه داد: در بخشی از منطقه وایقان شهرستان خداآفرین دره ای کوچکی آتش گرفته که نیروهای امدادی در محل حضور دارند و مشغول اطفای حریق هستند . هنربر با تاکید بر اینکه ۳ فروند بالگرد در منطقه حضور دارند، ابراز داشت: متاسفانه به دلیل موقعیت ویژه این منطقه امکان اطفای حریق با بالگرد وجود ندارد . فرماندار خداآفرین نیز شعله ور شدن مجدد آتش در بخشی از جنگل های ارسباران در خداآفرین را تایید کرد .
شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان ،تاریخ انتشار: ۳ شهریور۱۳۹۸،کدخبر: ۷۰۴۸۳۶۰،www.yjc.ir
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  جریمه تخلفات ساختمانی شامل مدیران و عوامل موثر در این زمینه شود
0/5 (0 نقد و بررسی)