امروز: دوشنبه, ۲۹ شهریور , ۱۴۰۰ -
کد خبر: 61607تاریخ انتشار : 9:04:49 - شنبه 11 جولای 2020

آذربایجان شرقی امن ترین استان کشور است

آذربایجان شرقی امن ترین استان کشور است

، محمدرضا پورمحمدی گفت:آذربایجان شرقی از نظر شیوع اعتیاد نیز جزو استان‌های پاک است؛ هرچند کمترین نرخ اعتیاد هم زیبنده شهر و استان ما نیست و باید کارهای اساسی‌تر و جدی‌تری برای مبارزه با این پدیده شوم انجام شود.

شعار سال:محمدرضا پورمحمدی در دیدار اعضای کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با نماینده ولی فقیه در استان افزود: آذربایجان شرقی از نظر شیوع اعتیاد نیز جزو استان‌های پاک است؛ هرچند کمترین نرخ اعتیاد هم زیبنده شهر و استان ما نیست و باید کارهای اساسی‌تر و جدی‌تری برای مبارزه با این پدیده شوم انجام شود.

خبر جدید  ارائه طرح‌های موثر در رونق تولید از سوی دستگاه‌های اجرایی استان

وی با بیان اینکه آمارها نشانگر شرایط خوب استان از نظر مسائل امنیتی و مشکلات سیاسی و صنفی است، افزود: همدلی و همکاری دستگاه‌های مسئول قطعا به بهبود شرایط کمک خواهد کرد.

اسکندرزاده، دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان و استادرحیمی، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان نیز در این دیدار گزارشی از عملکرد و اقدامات انجام‌یافته در حوزه مبارزه با قاچاق و مواد مخدر ارائه کردند.

خبر جدید  طرح استقرار سیستم حمل بار در راه آهن آذربایجان اجرا شد

در این دیدار همچنین از خانواده شهید حامد محمدی که در خرداد سال ۹۷ در درگیری با اشرار و قاچاقچیان در هنگ مرزی سردشت به شهادت رسیده بود، تجلیل شد.

گفتنی است ۶ تا ۱۲ تیر هر سال به عنوان هفته مبارزه با قاچاق کالا و ارز و هفته مبارزه با مواد مخدر نام‌گذاری شده است.

خبر جدید  اخبار 100 ثانیه 22 خرداد شبکه سهند

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا ، تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۹، کد خبر: ۱۰۲۳۵۱۵،www.borna.news

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)