امروز: یکشنبه, ۳ بهمن , ۱۴۰۰ -
کد خبر: 61940تاریخ انتشار : 12:25:24 - یکشنبه 11 اکتبر 2020

اجرای ۳۰۰ طرح ستاد اجرایی فرمان امام در آذرشهر و مراغه

اجرای ۳۰۰ طرح  ستاد اجرایی فرمان امام در آذرشهر و مراغه

ستاد اجرایی فرمان حضرت امام ۳۰۰ طرح موفق را با ۹۰۰ فرصت شغلی مستقیم در شهرستانهای آذرشهر و مراغه اجرا کرده است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز آذربایجان شرقی، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در جلسه کمیته اشتغال روستایی شهرستان میانه با بیان این مطلب گفت: اجرای این طرح ها در قالب طرح‌های سحاب، آسمان و آفتاب برای ایجاد اشتغال مستقیم اجتماع محور و خرد روستایی صورت گرفته است.
ربانی با اشاره به اینکه ۱۶۰۰ تا ۱۸۰۰ طرح در استان با اشتغال مستقیم ۶ هزار نفری به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام هدف گذاری شده است افزود: در حال حاضر  ۱۹۰ طرح در شهرستان‌های میانه، سراب، چاراویماق و عجب شیر در حال اجرا است.

خبر جدید  درگذشت پدر 2 شهید در تبریز

وی همچنین از تداوم طرح بیمه برکت در بخش های  آتش سوزی و درمان نازایی و ناباروری روستاییان و عشایر در استان خبر داد و گفت: در این طرح که از سال ۹۲ آغاز شده است و به صورت رایگان به جامعه هدف خدمات ارائه می شود و تاکنون ۱۸۰۰ خانواده در استان در زمینه درمان نازایی و ناباروری تحت پوشش قرار گرفته و مشکل بیش از ۱۶۰ خانواده برطرف شده است.

خبر جدید  خبرهای تصویری از قاب دوربین شهروندان

فرماندار شهرستان میانه نیز در این جلسه با بیان اینکه خدمات ستاد اجرایی فرمان امام در شهرستان میانه قابل توجه است گفت: مشارکت در ساخت بیمارستان برکت امام خمینی(ره)، اعطای اسناد مالکیتی، اسکان و یاری اهالی زلزله زده و نیز کمک‌های مومنانه، فقط گوشه‌ای از خدمات ستاد اجرایی فرمان امام در میانه است.

خبر جدید  کشف ۱۵ تن آرد قاچاق در مراغه

محمدرضا مشایخی همچنین فعالیت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) را در زمینه طرح‌های زیربنایی شهرستان از جمله حل مشکل آب شرب روستایی در مناطق آسیب دیده از زلزله و احداث خانه های محروم را خواستار شد.  
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)