امروز: پنج شنبه, ۷ بهمن , ۱۴۰۰ -
کد خبر: 61864تاریخ انتشار : 13:03:03 - جمعه 11 سپتامبر 2020

اداره آموزش و پرورش شهرستان میانه همچنان در بلاتکلیفی

اداره آموزش و پرورش شهرستان میانه همچنان در بلاتکلیفی

اداره آموزش‌وپرورش میانه این روزها تبدیل به پرحاشیه ترین نهاد شهرستان شده است به‌طوری‌که دست‌های پشت پرده با دخالت‌های نا به‌جا در نحوه مدیریت آن و سوءاستفاده از مقام و منصبی که توسط مردم به آنان به امانت سپرده‌شده است، آموزش و پرورش میانه را به حاشیه کشانده‌اند.

شعار سال:در هفته‌های گذشته به دنبال عزل پیمان رحمانی معاون پرورشی آموزش‌وپرورش میانه از سمت خود، یوسف ساجدی فر مدیر این اداره نیز بعد از روزها کشمکش و سیاسی‌کاری از سمت خود برکنار شد ولی موضوع ختم به اینجا نشد و علیرضا مشایخی معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی نیز در اعتراض به وضع موجود از سمت خود استعفا کرد.

به دنبال استعفای مشایخی، کوهی معاون آموزش متوسطه نیز حضور در این اداره پرحاشیه را برنتابیده و درخواست استعفای خود را تقدیم سرپرست آموزش‌وپرورش میانه کرد که بعد از چند روز با استعفای وی نیز موافقت به عمل آمد.

خبر جدید  آذربایجان شرقی امن ترین استان کشور است

اکنون در آستانه سال تحصیلی جدید که در شرایط کرونایی اوضاع را کاملاً نا به سامان کرده است آموزش‌وپرورش شهرستان میانه بدون مدیر و معاونان، توسط سرپرست اداره می شود.

حال در این وضع موجود نهاد مهمی که در امر تعلیم‌وپرورش فرزندان مردم نقش حیاتی دارد قربانی سیاسی بازی افرادی شده است که بدون توجه به منافع عام به دنبال تحقق سناریو انحصارطلبی خود هستند.

خبر جدید  اقدامات دولت برای جبران خسارات زلزله‌ آذربایجان‌شرقی

باید دید در روزهای آتی چه سرنوشتی در انتظار اداره آموزش‌وپرورش میانه بوده و مدیرکل این نهاد چگونه می‌خواهد پاسخگوی عملکرد ضعیف خود در قبال نحوه مدیریت اداره این شهرستان باشد مدیرکلی که با زیر پا گذاشتن اقتدار قانونی خود دست به تحقق خواسته‌های عده‌ای می‌زند تا مبادا جایگاه خود را از دست بدهد از سویی دیگر نقش استاندار آذربایجان شرقی به‌عنوان بالاترین مقام اجرایی دولت در استان در ساماندهی به وضع موجود انکارناپذیر است و نباید اجازه داد یک نهاد آموزشی و پرورشی تبدیل به جولانگاه سیاسی شود.

خبر جدید  کارخانه فولاد هشترود با 3500 نفر اشتغالزایی کلنگ زنی می شود

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایکاه جامع اطلاع رسانی میانه نیوز ، تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۹، کدخبر:۲۲۵۳۵،WWW.newsmiyaneh.ir

.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)