امروز: چهارشنبه, ۱۵ مرداد , ۱۳۹۹ -
کد خبر: 60191تاریخ انتشار : 15:54:43 - یکشنبه 25 آگوست 2019

بابایی اقدم خبرنگار شد! / دوباره تعویق دوباره انتخاب هیات رئیسه

بابایی اقدم خبرنگار شد! / دوباره تعویق دوباره انتخاب هیات رئیسه

ایلنا: جلسه‌ علنی شورای شهر تبریز امروز در حالی آغاز شده که یکی از اعضاء به دلیل موکول شدن برگزاری انتخابات هیات رئیسه به بخش پایانی جلسه، اعتراض کرد و ترجیح داد با…

جلسه‌ علنی شورای شهر تبریز امروز در حالی آغاز شده که یکی از اعضاء به دلیل موکول شدن برگزاری انتخابات هیات رئیسه به بخش پایانی جلسه، اعتراض کرد و ترجیح داد با ترک کرسی شورا از جایگاه خبرنگاران ادامه جلسه را نظاره‌گر باشد. به گزارش خبرنگار ایلنا، جلسه امروز شورای شهر تبریز در حالی آغاز شد که برخلاف انتظار، انتخابات هیات رئیسه‌ سال سوم در دستورکار اول جلسه قرار نداشت و اعضای شورا رغبتی برای برگزاری انتخابات از خود نشان نمی‌دادند. فریدون بابایی‌اقدم عضو شورای شهر تبریز با انتقاد از عدم برگزاری انتخابات هیات رئیسه، یادآور شد: شورای پنجم از دوم شهریور ماه فعالیت خود را آغاز کرده و با یک روز تاخیر بایستی تکلیف هیات رئیسه‌ سوم امروز مشخص شود تا مشروعیت تصمیمات شورا زیر سئوال نرود. وی افزود: چنانچه انتخابات برگزار نشود از آنجا که فعالیت هیات رئیسه‌ فعلی به‌سبب اتمام مهلت، غیرقانونی است بنده به‌عنوان شهروند عادی میان خبرنگاران حاضر می‌شوم.

خبر جدید  حماسه 9 دی بزرگ‌ترین خطر بعد از انقلاب را دفع کرد

فرج محمدقلیزاده، عضو هیات رئیسه‌ شورای شهر تبریز در واکنش به سخنان بابایی‌اقدم گفت: شما حقِ ترک جلسه را دارید اما از نظر ما هیات رئیسه‌ فعلی تا یازدهم شهریور ماه حق فعالیت دارد و به دنبال این سخنان بابایی‌اقدم در جایگاه خبرنگاران حاضر شد.
  بر اساس شنیده‌ها  شهرام دبیری، سعید نیکو خصلت، علی آجودان زاده و عبدالله تقی پور چهار عضوی هستند که سودای ریاست بر سر دارند و باید منتظر ماند تا مشخص شود کدام یک از این افراد بر صندلی ریاست تکیه خواهند زد. این گزارش می افزاید در این انتخابات سعید نیکوخصلت و عبدالله تقی پور از اعضای لیست امید و شهرام دبیری و علی آجودان زاده از اعضای لیست مقابل شرکت می کنند.

خبر جدید  طرح بازآفرینی‌شهری یک طرح عمرانی نیست بلکه یک طرح اجتماعی‌محور است

حالا باید دید روز سرنوشت ساز شورای اسلامی شهر تبریز کی از راه خواهد رسید تا سکاندار خودش را معرفی کنند.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)