امروز: یکشنبه, ۳ بهمن , ۱۴۰۰ -
کد خبر: 451تاریخ انتشار : 16:21:04 - یکشنبه 4 فوریه 2018

باید ویژگی‌ شهدا را در سیستم مدیریتی پیاده کنیم

باید ویژگی‌ شهدا را در سیستم مدیریتی پیاده کنیم

استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: باید از مفاهیم و ارزش‌های دوران دفاع مقدس مراقبت کرده و تبیین کنیم. به گزارش ایسنا، مجید خدابخش در آیین افتتاحیه مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان با بیان اینکه کل این پروژه در زمینی به مساحت ۷۰ هکتار پیش‌بینی شده است، گفت: امروز این مرکز با زیربنای پنج هزار و ۶۰۰ متر […]

استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: باید از مفاهیم و ارزش‌های دوران دفاع مقدس مراقبت کرده و تبیین کنیم.

به گزارش ایسنا، مجید خدابخش در آیین افتتاحیه مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان با بیان اینکه کل این پروژه در زمینی به مساحت ۷۰ هکتار پیش‌بینی شده است، گفت: امروز این مرکز با زیربنای پنج هزار و ۶۰۰ متر مربع با هزینه‌ی ۲۵ میلیاردتومان افتتاح شد و آماده بهره‌برداری است.
 
وی تاکید کرد: هر چند پروژه مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان قریب به ۲۰ سال قدمت دارد، اما خرسندیم که امروز شاهد افتتاح این پروژه هستیم. در دوران دفاع مقدس حقیقتا یک ملت در مقابل یک دنیا دست خالی و بدون تجربه به مدت هشت سال تمام جنگیدند، چنانچه در قطعنامه سازمان ملل ۱۰۰ میلیارد دلار برآورد خسارت شد .
 
خدابخش با اشاره به حجم رشادت‌ها و دلیری‌های رزندگان دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: این‌ رزمندگان سرلوحه و الگویی برای ما هستند، در دنیای پیشرفته‌ی امروزی شکاف نسلی به سرعت با مسایل دیگر پر می‌شود، از این‌رو باید از مفاهیم و ارزش‌های دوران دفاع مقدس مراقبت کرده و تبیین کنیم.
 
خدابخش با اشاره به ویژگی‌های اخلاقی «شهید مهدی باکری» و با تاکید بر اسوه و الگو قرار دادن این سرداران دفاع مقدس، افزود: باید ویژگی‌های اخلاقی این الگوهای عملی را در حوزه مدیریتی پیاده کنیم.  ما مدیران نیز باید با رفتار و کردار خود این فرهنگ را به نمایش بگذاریم.

خبر جدید  بهانه دست دشمن ندهیم/ تبدیل مسائل صنفی به امنیتی

ایرج شهین‌باهر شهردار تبریز توضیح داد: باید گفت آنگونه که در کشورهای دیگر به رزمندگان جنگی خود پرداخته‌اند، ما به رزمندگان خود نپرداخته‌ایم. ایجاد چنین مراکزی کوچکترین کاری است که در راستای زنده نگه داشتن یاد شهدا می‌توانیم انجام دهیم.
 
وی با بیان این‌که در تمامی کشورها موزه‌های جنگ یکی از مقاصد گردشگری است، گفت: گردشگران علاقه دارند که با روحیه مردم مناطقی که به آن مسافرت می‌کنند آشنا شوند و اینچنین فضاهایی می‌توانند گردشگران را با فرهنگ هشت سال دفاع مقدس آشنا کند. از این‌رو مرکز فرهنگی دفاع مقدس می‌تواند یکی از مقاصد گردشگری بوده و در تبریز ۲۰۱۸ برای خود جا باز کند.
 
شهردار تبریز با تاکید بر این‌که ۶ میلیارد تومان نیز برای مسیر دسترسی مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان در بودجه ۹۷ پیش‌بینی شده که اگر شورا تصویب کند، هزینه خواهد شد، افزود: تلاش در مسیر دفاع مقدس یک وظیفه عمومی برای همه‌ی ماست. شایسته تبریز نیست که در زمینه داشتن مرکز فرهنگی دفاع مقدس، از شهرهای دیگر عقب بماند.
انتهای پیام

خبر جدید  تمرین تراکتورسازان پشت درهای بسته برگزار می شود

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)