امروز: دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹ -
کد خبر: 61064تاریخ انتشار : 10:54:33 - سه‌شنبه 11 فوریه 2020

بخشی از آزاد راه تبریز- سهند تا پایان سال زیر بار ترافیک می رود

بخشی از آزاد راه تبریز- سهند تا پایان سال زیر بار ترافیک می رود

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اهتمام ویژه دولت برای اتمام آزادراه تبریز -سهند خبر داد و گفت:بخشی از آزاد راه تبریز- سهند تا پایان سال زیر بار ترافیک می رود.

شعارسال: استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اهتمام ویژه دولت برای اتمام آزادراه تبریز -سهند خبر داد و گفت:بخشی از آزاد راه تبریز- سهند تا پایان سال زیر بار ترافیک می رود.

محمد رضا پور محمدی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آزاد راه تبریز-سهند پروژه مشارکتی است و دولت سهم ۴۰ درصدی خود را در این پروژه پرداخت کرده است و بخشی از این مسیر تا پایان سال زیر ترافیک می رود.

وی با اشاره به افتتاح ۱۳۶۵ پروژه عمرانی، خدماتی و اقتصادی همزمان با دهه فجر در نقاط مختلف استان گفت: برای اجرای این پروژه‌ها بالغ بر ۶ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده است.

خبر جدید  2 میلیارد و 420 میلیون مترمکعب؛ حجم کنونی آب دریاچه ارومیه ‌

استاندار آذربایجان شرقی به برخی از مهم‌ترین پروژه‌های قابل افتتاح استان در دهه فجر اشاره کرد و گفت: با حضور یکی از مسئولان عالی‌رتبه کشوری، پروژه خط انتقال اتیلن از میاندوآب به تبریز با سرمایه‌گذاری ۶۷ میلیارد تومان و ایجاد اشتغال برای ۵۰۰ نفر به بهره‌برداری می‌رسد.

وی همچنین افتتاح ۷۵ پروژه مخابراتی از جمله ۲۵۰ کیلومتر فیبرنوری بین مناطق شهری و روستایی، طرح نوسازی و مقاوم‌سازی ۸۴۰۰ مسکن روستایی، افتتاح ۴۰ مدرسه جدید، افتتاح بیش از ۲۹۰۰ پروژه صنعت برق، گازرسانی به نیروگاه سیکل‌ترکیبی هریس را از مهم‌ترین برنامه‌های دهه فجر امسال عنوان کرد.

خبر جدید  مبارزه با اعتیاد، تنها با اقدامات انتظامی و امنیتی میسر نیست

پورمحمدی با اشاره به افتتاح نیروگاه سیکل‌ترکیبی هریس در سفر اول رئیس جمهور در سال جاری، گفت: فاز دوم این نیروگاه نیز تا اردیبهشت سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به افزایش ۵۰ درصدی صادرات استان در سال جاری، گفت: آذربایجان شرقی از امن‌ترین و پاک‌ترین استان‌های کشور است و هم‌اکنون با وجود شرایط تحریم، ۱۸ کشور در این استان سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

پورمحمدی خاطرنشان کرد: صادرات استان در ده ماه گذشته به دو و نیم میلیارد دلار رسیده و تا پایان سال به سه میلیارد دلار خواهد رسید.

خبر جدید  کارخانه فولاد هشترود با 3500 نفر اشتغالزایی کلنگ زنی می شود

وی در خصوص انتصاب مدیران غیر بومی در استان گفت: مدیران بومی باید در اولویت باشند ولی بستگی به این دارد که بومی بودن را چه تعبیر کنیم ولی در عین حال باید شایستگی ها در اولویت باشد و در صورت دارا بودن شرایط همسان بومی بودن اولویت دارد.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته  از خبرگزاری  برنا  ،تاریخ انتشار:    ۱۶بهمن    ۱۳۹۸،کدخبر:  ۹۶۰۴۱۸،www.borna.news

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)