امروز: سه شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۳۹۹ -
کد خبر: 61100تاریخ انتشار : 20:56:11 - سه‌شنبه 11 فوریه 2020

برپایی تریبون آزاد بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز در راهپیمایی ۲۲ بهمن +تصاویر

برپایی تریبون آزاد بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز در راهپیمایی ۲۲ بهمن +تصاویر

دانشجویان دانشگاه تبریز در راهپیمایی ۲۲ بهمن تریبون آزاد در مورد انتخابات مجلس برگزار و در این راستا طوماری را امضا کردند.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دانشجویان دانشگاه تبریز به مناسب چهل و یکمین سالگرد انقلاب همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۸ شرکت کردند.   بنابراین گزارش، بسیج دانشجویی دانشگاه ۴ غرفه در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن برپا کرد که در یکی از غرفه‌ها تریبون آزادی با عنوان «اگر من نماینده بودم» در مورد خواسته مردم از نماینده شهر برپا شد. همچنین سردار عابدین خرم از غرفه‌های بسیج دانشجویی دانشگاه بازدید کرد. دانشجویان طومار هم  امضا کردند.  
متن طومار به شرح زیر است:
یوم الله ۲۲ بهمن روزی که ملت ایران یکصدا فریاد آزادی و استقلال سردادند روزی که ملت قهرمان ایران به رهبری معمار کبیر انقلاب نهال مردم سالاری دینی را در جغرافیای ایران بنا نهادند واین نهال تاکنون به لطف خون شهدای اسلام آبیاری و مراقبت شده است.  
انقلاب اسلامی ایران تنها نظام سیاسی ایران را تغییر نداد بلکه بذر اندیشه آزادی خواهی را در قلب مردم تحت ستم کاشت.
انقلاب اسلامی انقلابی مردمی برای تشکیل حکومتی الهی بود تا در جهانی که به دو قطب لیبرالیسم و کمونیسم تقسیم شده بود اندیشه‌ای نو برای کرامت انسانی به جامعه جهانی معرفی کند. انقلابی که ملت قهرمان ایران آنرا رقم زدند، تنفر امت اسلام از اشرافیت، ظلم، خودتحقیری، غربزدگی، سرکوب و… که همگی ارمغان خاندان پهلوی بودند به نمایش گذاشت.

خبر جدید  فناوری متال دتکتورهای صنعتی به تولید انبوه در داخل کشور رسید

بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز نیز از مردم فهیم و بصیر ایران اسلامی دعوت به عمل می‌آورد تا با حضور در این مراسم ملی و چهلم سردار عزیز اسلام که وظیفه عبادی وسیاسی همه مسلمانان است، انزجار خود را از مستکبرین نشان دهند و به جهانیان اعلام کنند که ما قدردان خون شهدا و سردار رشید اسلام هستیم و تا انتقام خون حاج‌قاسم و یاران ایشان را با انتقامی سخت از مسببین این امر نگیریم آرام نخواهیم نشست.  
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  ساختمان ریاست قدیم دانشگاه تبریز به نام شهید سلیمانی تغییر یافت
0/5 (0 نقد و بررسی)