امروز: یکشنبه, ۳ بهمن , ۱۴۰۰ -
کد خبر: 618تاریخ انتشار : 10:06:51 - سه‌شنبه 30 ژانویه 2018

تحصیل ۲۷ درصد دانش آموزان بناب در هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای وکاردانش/ ۷۰ بازنشسته فارغ ازخدمت در سال‌جاری

تحصیل ۲۷ درصد دانش آموزان بناب در هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای وکاردانش/  ۷۰ بازنشسته فارغ ازخدمت  در سال‌جاری

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان بناب از تحصیل ۲۷ درصد دانش آموزان بناب در هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش خبر داد. محمود قهرمانی در گفت‌ و گو باخبرنگار ایلنا با اعلام تعداد ۸۵۰ دانش آموز مشغول به تحصیل در هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش بناب اظهار داشت: والدین از مهارت‌آموزی  […]

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان بناب از تحصیل ۲۷ درصد دانش آموزان بناب در هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش خبر داد.

محمود قهرمانی در گفت‌ و گو باخبرنگار ایلنا با اعلام تعداد ۸۵۰ دانش آموز مشغول به تحصیل در هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش بناب اظهار داشت: والدین از مهارت‌آموزی  به فرزندان خود در رشته‌های تحصیلی هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش غافل نباشند چرا که دانش آموزان  با یادگیری مهارت و فنون مورد نیاز سریع‌تر امکان جذب بازار کار داشته  و می‌توانند خود اشتغال باشند.

وی افزود: با مقایسه خروجی‌های دانشگاه‌ها و مراکز فنی حرفه‌ای و کاردانش اهمیت این مراکز را به خوبی می‌توان مشخص کرد و هم‌اکنون ۱۷ مرکز با ۲۰ رشته تحصیلی متنوع به دانش‌آموزان مهارت‌های فنی آموزش می‌دهند، و افزایش مهارت آموزی می‌تواند راه حل بسیار مفیدی برای کم کردن بیکاری و موجبات پیشگیری از آسیب‌ها و عوارض اجتماعی در شهرستان باشد.

خبر جدید  استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر برای مقابله با بحران آب

قهرمانی در ادامه با اشاره به تحصیل ۱۰ درصدی دانش آموزان شهرستان بناب در مدارس غیر دولتی افزود: مدارس غیر دولتی به‌دلیل امکانات خوب آموزشی و پرورشی و اعتبارات خوب مردمی کمک حال مدارس دولتی شدند تا صد درصد دانش آموزان واجب التعلیم جذب و آموزش ببینند.

وی همچنین افزود: خوشبختانه امروزه اولیا نسبت به گذشته به آموزش فرزندان خویش بیشتر اهمیت می دهند، و اگر تشخیص می‌دهند کودکانشان در یک مدرسه خاص آموزش ببیند، نشان از اهمیت و موفقیت آن مرکز است و باید دیگر مدارس هم تقویت شوند تا انتظارات والدین برآورده شود.

خبر جدید  برگزاری مرحله استانی آزمون رشته های تفسیر، حفظ موضوعی و مفاهیم در تبریز

قهرمانی با اعلام اینکه بهترین سرمایه آموزش و پرورش نیروی انسانی آن است، اظهار کرد: از پتانسیل‌های بالای آموزش پرورش شهرستان بناب  وجود همدلی و هماهنگی تمام همکاران در جهت تعالی آموزش و پرورش است وحتی عوامل در ساعات غیر کاری نیز فعالیت ویژه دارند، که این موضوع  در سایر سازمان‌ها کمتر مشاهده می‌شود.
 
وی با بیان اینکه امسال در آموزش و پرورش شهرستان بناب ۷۰ نفر بازنشسته خواهیم داشت گفت: ما باید قدر بازنشستگان‌مان را به پاس سال‌ها خدمت، ارج نهیم و در حل  مشکلات آنان کوشا باشیم، و سعی ما در آموزش و پرورش شهرستان بر این است همواره با آغوش باز در خدمت بازنشستگان گرامی باشیم.

خبر جدید  برگزاری آزمون «حفظ قرآن کریم» ویژه کارکنان انتظامی ورزقان+تصاویر

مدیر آموزش و پرورش بناب اظهار امیدواری کرد با ایجاد تالار معلم در شهرستان و ارایه خدمات رفاهی بیشتر و بهتر بتوانیم خدماتی را فراهم آوریم، و از تجارب ارزشمند بازنشستگان بیشتر و بهتر بهره‌مند شویم.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)