امروز: یکشنبه, ۴ اسفند , ۱۳۹۸ -
کد خبر: 61050تاریخ انتشار : 9:49:30 - سه‌شنبه 11 فوریه 2020

تصادف ۶۰۰ خودرو در جاده های آذربایجان شرقی/ حوادث فوتی نداشتیم

تصادف ۶۰۰ خودرو در جاده های آذربایجان شرقی/ حوادث فوتی نداشتیم

ایلنا: سرپرست پلیس راه آذربایجان‌شرقی گفت: در پی بارش برف و لغزندگی راه‌های اصلی، فرعی و آزادراه تبریز – زنجان ۶۰۰ خودرو با هم برخورد کردند.

سرپرست پلیس راه آذربایجان‌شرقی گفت: در پی بارش برف و لغزندگی راه‌های اصلی، فرعی و آزادراه تبریز – زنجان ۶۰۰ خودرو با هم برخورد کردند. به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ رضا کریمی نژاد، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه بیشتر این تصادفات جزیی است، افزود: تعدادی از رانندگان این خودروها در محل سازش کرده و تعدادی نیز برای تعیین تکلیف به بیمه معرفی شدند. وی با اشاره به اینکه در ۲۴ ساعت گذشته تصادف منجر به فوت در راه‌های استان روی نداده است، اظهار داشت: حدود ۷ فقره تصادف جرحی در راه های استان روی داده بود که بیشتر آنها سطحی بوده و به صورت سرپایی مداوا شده اند. سرپرست پلیس راه آذربایجان‌شرقی گفت: روز گذشته بر اثر بارش برف و کولاک شدید آزادراه تبریز – زنجان و مسیر مراغه – هشترود بسته شده بود که با تلاش ماموران پلیس و نیروهای راهداری بامداد امروز این راه ها باز شد و هم اکنون تمامی راه های اصلی و فرعی استان باز بوده و تردد در آن ها در جریان است. سرهنگ کریمی نژاد، با بیان اینکه هم اکنون بیشتر راه های استان لغزنده است، از هموطنان خواست امروز و فردا از سفرهای غیرضروری در محورهای استان خودداری کرده و در صورت ضرورت خودرو خود را به امکانات زمستانی و زنجیر چرخ مجهز کنند. وی یادآوری کرد: در زمان کنونی گردنه صائین در محور سراب – اردبیل کولاک و محدودیت دید وجود دارد و در صورت امکان رانندگان از تردد در این محور خودداری کنند .  سرپرست پلیس راه آذربایجان‌شرقی گفت: رانندگان و مسافران در صورت نیاز و مواجه با مشکل در راه های استان می توانند با شماره تلفن های ۱۱۰ و ۳۴۴۷۷۸۰۰ مرکز کنترل ترافیک استان تماس بگیرند تا اقدامات لازم انجام شود. سرهنگ کریمی نژاد، افزود: ماموران پلیس راه با همکاری نیروهای سایر دستگاه های خدماتی مانند راهداری، هلال احمر و ستاد بحران شب گذشته به بیش از ۴۰۰ دستگاه انواع خودرو که در برف و کولاک گرفتار شده بودند با استفاده از دستگاه های یدک کش کمک کرده و مسیر آزادراه تبریز – زنجان را پاکسازی کردند. وی اظهار داشت: هم اکنون مشکل خاصی از نظر تردد در راه های ارتباطی استان وجود ندارد و ضروری است رانندگان قوانین و مقررات را رعایت کرده و با سرعت مطمئنه و با احتیاط حرکت کنند.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی خبر داد: سیاست راهبردی مدرسه محور با 6 هدف تعیین شده در استان اجرایی می شود
0/5 (0 نقد و بررسی)