امروز: یکشنبه, ۳ بهمن , ۱۴۰۰ -
کد خبر: 101تاریخ انتشار : 8:42:37 - دوشنبه 18 دسامبر 2017

تعطیلی مدارس راهکار مقابله با آلودگی هوا نیست

تعطیلی مدارس راهکار مقابله با آلودگی هوا نیست

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: تعطیلی مدارس راهکار مقابله با آلودگی هوا نیست و نیازمند همراهی بیش از پیش شهروندان هستیم. شعار سال: رحیم شهرتی فر معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تبریز آلوده ترین هوای کشور را داشت، از مردم به ویژه کارکنان دولت خواست از خودرو […]

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: تعطیلی مدارس راهکار مقابله با آلودگی هوا نیست و نیازمند همراهی بیش از پیش شهروندان هستیم.

شعار سال: رحیم شهرتی فر معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تبریز آلوده ترین هوای کشور را داشت، از مردم به ویژه کارکنان دولت خواست از خودرو شخصی برای تردد در سطح شهر استفاده نکنند.

خبر جدید  وصول درآمدهای مالیاتی توسعه شهرها و روستاها را به دنبال دارد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر استفاده عموم شهروندان از وسایل نقلیه عمومی یادآوری کرد: باتعطیلی مدارسباید سفرهای درون شهری کاهش یابد.

وی از اجرای طرح زوج و فرد در محدوده اجرای طرح ال ای زد در شهر تبریز برای ۳ روز آینده خبرداد و گفت: با این اقدام ۵۰ درصد تردد خودروها در سطح شهر کاهش می یابد.

خبر جدید  اعتکاف بهترین فرصت برای ارتباط با خدا است

وی گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت موظف شد تا در حاشیه شهرستان تبریز تمامی معادن شن و ماسه را تعطیل کند و پلیس راهور نیز با خودروها و اتوبوس های دودزا به صورت جدی برخورد خواهد کرد.

هوای کلان شهر ۱٫۸ میلیون نفری تبریز هفت روز متوالی است که در وضعیت ناسالم قرار دارد.

خبر جدید  برگزاری مانور آمادگی در مقابله با حوادث غیر مترقبه در تبریز

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازباشگاه خبرنگاران جوان ، تاریخ انتشار ۲۶آذر ۹۶، کدمطلب:۶۳۶۲۹۷۱، www.yjc.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)