امروز: یکشنبه, ۳ بهمن , ۱۴۰۰ -
کد خبر: 215تاریخ انتشار : 9:47:06 - شنبه 6 ژانویه 2018

جاذبه‌های گردشگری تبریز گوی سبقت را از شهرهای مطرح جهانی می‌رباید

جاذبه‌های گردشگری تبریز گوی سبقت را از شهرهای مطرح جهانی می‌رباید

شهردار تبریز در آیین پیش رویداد «تبریز ۲۰۱۸» جاذبه‌های گردشگری تبریز را یکی از بهترین جاذبه‌ها در مقایسه با شهرهای مطرح جهانی دانست. شعار سال: شهردار تبریز در آیین پیش رویداد «تبریز ۲۰۱۸» جاذبه‌های گردشگری تبریز را یکی از بهترین جاذبه‌ها در مقایسه با شهرهای مطرح جهانی دانست.  منطقه آذربایجان شرقی، ایرج شهین‌باهر در آیین پیش […]

شهردار تبریز در آیین پیش رویداد «تبریز ۲۰۱۸» جاذبه‌های گردشگری تبریز را یکی از بهترین جاذبه‌ها در مقایسه با شهرهای مطرح جهانی دانست.

شعار سال: شهردار تبریز در آیین پیش رویداد «تبریز ۲۰۱۸» جاذبه‌های گردشگری تبریز را یکی از بهترین جاذبه‌ها در مقایسه با شهرهای مطرح جهانی دانست.

 منطقه آذربایجان شرقی، ایرج شهین‌باهر در آیین پیش رویداد «تبریز ۲۰۱۸» با تاکید بر این‌که تبریز نگین تابناک مشرق زمین، دیار شجاعت و دلاوری، پایتخت تشیع و شهر شهدای محراب است، اظهار کرد: تبریز شهر مشروطیت، شعر و شعور، ادب و کانون تجارت و بازرگانی ایران در ادوار گذشته بوده است که با طی این مسیر در طول سالیان دراز به موقعیت کنونی دست یافته است.

خبر جدید  ترویج گفتمان برنامه‌ریزی در بین مدیران مهم‌ترین دستاورد

وی در ادامه با اشاره به هنر بی‌بدیل هنرمندان تبریزی، افزود: هنرمندان تبریزی تار و پود هنر را عاشقانه به هم بافته و خود را به جایگاهی جهانی به عنوان پایتخت فرش جهان رساند.

وی با اشاره به جاذبه‌های گردشگردی در تبریز، ادامه داد: بازار مسقف تبریز شهرتی جهانی دارد و در حافظه‌ی یونسکو ثبت شده و طبیعت این شهر در آغوش کوه سهند بر جذابیت آن افزوده است.

خبر جدید  جرقه‌ای گرم در هوای سرد/ پناه بردن به «اتاق تاریک» از «جهنم»

شهردار تبریز خاطرنشان کرد: فراهم کردن فرصت‌های داخلی و خارجی سبب خواهد شد تا تبریز جایگاه بین‌المللی کسب کرده و بیش از پیش ارتقاء یابد، امیدوارم تبریز میزبان خوبی برای گردشگران ۲۰۱۸ باشد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری دانشجویان ایران ، تاریخ انتشار ۱۴دی ۹۶، کدمطلب:۹۶۱۰۱۴۰۷۵۴۷، www.isna.ir

خبر جدید  استفاده از ظرفیت قرارگاه در راستای اشتغال جوانان

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)