امروز: یکشنبه, ۳ بهمن , ۱۴۰۰ -
کد خبر: 1132تاریخ انتشار : 12:23:00 - چهارشنبه 7 فوریه 2018

جانباز ۷۰ درصد پالایشگاه تبریز به مقام شهادت نائل شد

جانباز ۷۰ درصد پالایشگاه تبریز به مقام شهادت نائل شد

خسرو يعقوب آذري؛ جانباز ۷۰ درصد پالایشگاه تبریز که ۲۳ مهرماه سال ۱۳۵۹ در بمباران واحد آب صنعتي با اصابت تركش موشك هواپيماهاي رژيم بعثي به فیض جانبازی نائل شده بود، پس از ۳۷ سال تحمل رنج و مشقت عوارض ناشی از جانبازی به ۲۹ نفر از یاران و همکاران شهیدش در پالایشگاه پیوست. خبر […]

خسرو يعقوب آذري؛ جانباز ۷۰ درصد پالایشگاه تبریز که ۲۳ مهرماه سال ۱۳۵۹ در بمباران واحد آب صنعتي با اصابت تركش موشك هواپيماهاي رژيم بعثي به فیض جانبازی نائل شده بود، پس از ۳۷ سال تحمل رنج و مشقت عوارض ناشی از جانبازی به ۲۹ نفر از یاران و همکاران شهیدش در پالایشگاه پیوست.

خبر جدید  برگزاری نشست اصحاب رسانه مراغه با مدیران خانه مطبوعات

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی پالایشگاه شرکت نفت تبریز، یعقوب آذری در زمان جنگ رئيس نوسازي مكانيك پالایشگاه تبریز بود که در دومین حمله هواپیماهای عراق به این پالایشگاه در سن ۳۱ سالگی دو پای خود را از دست داد و تا سال ۸۶ در سمتهای رئيس هماهنگي و تعميرات كالا و مسئول منازل سازماني به فعالیت خود ادامه داد و پس از آن بازنشسته شد.

خبر جدید  ضرورت حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی

پس ازاولین بمباران پالايشگاه  به منظور جلوگيري از كمبود مواد سوختي ، مقرر شد پالايشگاه هر چه سريعتر راه اندازي شود و قسمتي از اين مسئوليت به وی واگذار شد.

در دومین  حمله اتاق كنترل مركزي الف و اطاقهاي مجاور و باطري ها به طور كلي منهدم شدند و به واحد آب و برق و بخار خسارات زيادي وارد آمد که ۶ نفر شهيد و ۱۸ نفر مجروح شدند

خبر جدید  قیام "29" بهمن مردم تبریز در سال ۵۶ انقلاب را بیمه کرد

0/5 (0 نقد و بررسی)