امروز: یکشنبه, ۳ بهمن , ۱۴۰۰ -
کد خبر: 717تاریخ انتشار : 15:49:17 - دوشنبه 5 فوریه 2018

جلوهٔ فرهنگ و هنر تبریز در بوسنی و هرزگووین

جلوهٔ فرهنگ و هنر تبریز در بوسنی و هرزگووین

همزمان با سال ۲۰۱۸ و تمرکز جهانی بر گردشگری در شهر تبریز، روزهای جلوه فرهنگ و هنر تبریز در بوسنی و هرزگووین برگزار می‌شود. به گزارش ایلنا، حجت الاسلام و المسلمین حمیدی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز، با توجه به انتخاب تبریز بعنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی از تلاش به معرفی جاذبه‌های فرهنگی تبریز، […]

همزمان با سال ۲۰۱۸ و تمرکز جهانی بر گردشگری در شهر تبریز، روزهای جلوه فرهنگ و هنر تبریز در بوسنی و هرزگووین برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام و المسلمین حمیدی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز، با توجه به انتخاب تبریز بعنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی از تلاش به معرفی جاذبه‌های فرهنگی تبریز، ظرفیت‌های گردشگری، معرفی هنر نگارگری، صنایع دستی، فرش، صنایع چوب و… در کشور‌های خارجی خبر داد.

خبر جدید  بدعهدی امریکا بار دیگر در خروج برجام خود را نشان داد

وی افزود: مراسم افتتاحیه با حضور رئیس جمهور بوسنی و هرزگوین، سفیر ایران در این کشور، مسئولان محلی و معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز رئیس کمیته تبلیغات و امور بین الملل ستاد تبریز ۲۰۱۸ و هنرمندانی از تبریز از ساعت ۶ عصر امروز به وقت محلی برگزار خواهد شد.

خبر جدید  تهیه لایحه تاسیس نهاد حقوق شهروندی توسط دولت

لازم به ذکر است؛ دیدار با سفیر ایران در بوسنی، دیدار با شهردار سارایوو، ادای احترام به شهدای جنگ بوسنی، دیدار با شهردار استاری گراد، دیدار با شهردار الیجا، حضور در اجرای گروههای هنری و افتتاحیه روزهای فرهنگی ایران از دیگر برنامه‌های معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز در این ماموریت خواهد بود.

خبر جدید  پیروزی استقلال مقابل تراکتورسازی در نیمه نخست

 

0/5 (0 نقد و بررسی)