امروز: یکشنبه, ۳ بهمن , ۱۴۰۰ -
کد خبر: 1066تاریخ انتشار : 8:55:25 - چهارشنبه 7 فوریه 2018

حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن، عظمت انقلاب به نمایش گذاشته می‌شود

حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن، عظمت انقلاب به نمایش گذاشته می‌شود

گروه اجتماعی: نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی، با تاکید بر اینکه وحدت نیاز اصلی امروز کشور است گفت: با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن شکوه و عظمت انقلاب را به نمایش می‌‌گذاریم که این از نشانه‌های نمود وحدت‌ جامعه اسلامی مان و پاسخی قاطع به همه دشمنان انقلاب خواهد بود. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) […]

گروه اجتماعی: نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی، با تاکید بر اینکه وحدت نیاز اصلی امروز کشور است گفت: با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن شکوه و عظمت انقلاب را به نمایش می‌‌گذاریم که این از نشانه‌های نمود وحدت‌ جامعه اسلامی مان و پاسخی قاطع به همه دشمنان انقلاب خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام سیدمحمد علی آل‌هاشم، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز، روز گذشته در جلسه شورای هماهنگی راهپیمایی ۲۲ بهمن در تبریز خاطر نشان کرد: انقلاب و خیزش اسلامی مردم ایران برکات سیاسی، فرهنگی و اجتماعی زیادی به ارمغان آورده است که همه ساله در روز ۲۲ بهمن آحاد مردم با شکوه همدلی این دستاوردها را جشن می‌گیرند.

خبر جدید  آغاز کلاس‌های ترم تابستان مجمع قاریان تبریز

حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن عظمت انقلاب به نمایش گذاشته می‌شود

وی با بیان اینکه مردمی بودن و اسلامی بودن از ویژگی‌های منحصر به فرد انقلاب اسلامی است گفت: انقلاب و خیزش اسلامی ملت ایران، که بر پایه عزت طلبی و استقلال خواهی مردم به پیروزی رسید، کشور مقتدری را به دنیا معرفی کرد که با دستاوردهای مادی و معنوی آن انقلاب و با وحدت کلمه و پیروی از رهبری دینی در برابر استکبار جهانی ایستاده است.

امام جمعه تبریز افزود: توجه ویژه به ابعاد دینی و فرهنگی همچنین رهبری الهی و منحصر به‌فرد امام خمینی(ره) از دیگر ویژگی‌های برجسته خیزش اسلامی مردم ایران است و ایرانِ مستقل با گذشت ۴ دهه از عمر با برکت خود با احیای دین و معنویت و با تکیه بر دستاوردهای مختلف در برابر استکبار جهانی ایستاده است.

خبر جدید  فضاهای فرهنگی، فضاهای تنفس معنوی و روحی شهرها هستند

حجت‌الاسلام آل هاشم با بیان اینکه باید دستاورد انقلاب تبیین و تشریح شود تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی به پیشرفت‌هایی دست یافته است که با دوران قبل از پیروزی انقلاب قابل مقایسه نیست.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی، مردمی بودن انقلاب اسلامی را ضامن پیروزی و بقای نظام اسلامی دانست و گفت: در دیگر کشورهای جهان هم شاهد انقلاب‌هایی بودیم که هدایت آنها را گروه‌های سیاسی و جریانات حزبی برعهده داشتند اما انقلاب اسلامی ایران با رهبری مرجعیت دینی و مردم شکل گرفت و حاکمیت آن نیز برپایه مردم سالاری دینی بنا گذاری شده است.

خبر جدید  آغاز المپیاد ورزشی محلات تبریز

وی با تاکید بر اینکه وحدت نیاز اصلی امروز کشور است گفت: با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن شکوه و عظمت انقلاب را به نمایش می‌‌گذاریم که این از نشانه‌های نمود وحدت‌ جامعه اسلامی مان و پاسخی قاطع به همه دشمنان انقلاب خواهد بود.

0/5 (0 نقد و بررسی)