امروز: یکشنبه, ۳ بهمن , ۱۴۰۰ -
کد خبر: 1380تاریخ انتشار : 12:42:00 - دوشنبه 5 فوریه 2018

حمایت از مستضعفین و محرومان افتخار نظام اسلامی ‎

حمایت از مستضعفین و محرومان افتخار نظام اسلامی ‎

فرمانده سپاه بستان آباد در حاشیه بدرقه تیم جامعه پزشکی برای خدمت رسانی در مناطق محروم افتخار نظام اسلامی را در حمایت از مسضعفین و محرومان دانست و برلزوم خدمت رسانی به اقشار ضعیف جامعه تاکید کرد. حسین محمدی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، تلاش برای خدمت بی منت و تحمل […]

فرمانده سپاه بستان آباد در حاشیه بدرقه تیم جامعه پزشکی برای خدمت رسانی در مناطق محروم افتخار نظام اسلامی را در حمایت از مسضعفین و محرومان دانست و برلزوم خدمت رسانی به اقشار ضعیف جامعه تاکید کرد.

حسین محمدی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، تلاش برای خدمت بی منت و تحمل زحمات برای ارائه تسهیلات به اقشار ضعیف در مناطق دور افتاده را جهاد فی سبیل الله و اعتلای اقشار مستضعف و گسترش رفاه عمومی را از اولویت ها برشمرد.

وی با اشاره به خدمات چندین ساله بسیج سازندگی برای خدمت رسانی به اقشار جامعه از افتتاح چندین طرح عمرانی به مناسبت دهه مبارک فجر در چند روستای شهرستان همچون افتتاح غسالخانه روستای گلاخانه، افتتاح مسجد در روستای کرگان و تاسیس آشپزخانه و سرویس بهداشتی روستای خلیله ده خبرداد.

محمدی مانده سپاه بستان آباد افزایش رفاه عمومی و کاهش فقر مطلق و رسیدگی به وضع مستضعفین نسبت به دوران پیش از انقلاب را از برکات انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: انقلاب اسلامی با مردم به پیروزی رسید و به پشتیبانی مردم دوام و بقا یافته است.

فرمانده سپاه بستان آباد تاکید کرد: رهبر فرزانه انقلاب بارها در فرمایشات خویش به مسئولان فرموده اند تا به وضع مردم رسیدگی کنند و در خدمت مردم باشند و سپاه و بسیج نیز همیشه خود را مدیون مردم انقلابی می داند و در خدمت ملت ایران است .