امروز: یکشنبه, ۳ بهمن , ۱۴۰۰ -
کد خبر: 3398تاریخ انتشار : 21:57:59 - چهارشنبه 31 ژانویه 2018

خدمت به جامعه ایثارگران وظیفه همه دستگاه‌هاست

خدمت به جامعه ایثارگران وظیفه همه دستگاه‌هاست

گروه اجتماعی: استاندار آذربایجان‌شرقی بر استفاده از امکانات دستگاه‌های اجرایی استان برای برگزاری یادواره‌های شهدا و گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران تاکید کرد و گفت: خدمت به جامعه ایثارگران وظیفه همه دستگاه‌هاست. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از آذربایجان‌شرقی، مجید خدابخش، استاندار آذربایجان‌شرقی، امروز در نشست شورای مشورتی ایثارگران استان، با اشاره به […]

گروه اجتماعی: استاندار آذربایجان‌شرقی بر استفاده از امکانات دستگاه‌های اجرایی استان برای برگزاری یادواره‌های شهدا و گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران تاکید کرد و گفت: خدمت به جامعه ایثارگران وظیفه همه دستگاه‌هاست.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از آذربایجان‌شرقی، مجید خدابخش، استاندار آذربایجان‌شرقی، امروز در نشست شورای مشورتی ایثارگران استان، با اشاره به حضور همه طیف‌های جامعه ایثارگران در این شورا، اظهار کرد: خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران هم توشه آخرت و هم مایه خیر و برکت در زندگی دنیوی است.

خبر جدید  امام جمعه تبریز برای فوتبالیست های ایران آرزوی پیروزی کرد

وی افزود: هرچه به این عزیزان خدمت کنیم ذره‌ای از ایثار و فداکاری چندین ساله آنان جبران نخواهد شد.

استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه زیارت مزار شهدا و دیدار با خانواده شهدا از برنامه‌های ثابت سفرهای شهرستانی است، گفت: این اقدامات بیانگر این است که ما هیچ‌گاه ایثار و فداکاری این عزیزان را فراموش نمی‌کنیم.

خبر جدید  غلامرضا باغ آبادی سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز شد

وی همچنین دهه فجر را فرصت خوبی برای یادآوری ایثارگری‌ها و جان‌فشانی‌های شهدا دانست و گفت: مدیران از این فرصت برای سرکشی به خانواده‌های معظم شهدا و رسیدگی به مشکلات آنها استفاده کنند.

خدابخش در پایان با تاکید بر تلاش همه مدیران برای حل مشکلات جامعه ایثارگران، گفت: در اداراتی که محل مراجعات مکرر ایثارگران است مسئول مستقیم در این رابطه تعیین شود.

خبر جدید  ۲ کارگر تبریزی مدفون در زیر آوار از مرگ نجات یافتند

0/5 (0 نقد و بررسی)