امروز: یکشنبه, ۳ بهمن , ۱۴۰۰ -
کد خبر: 751تاریخ انتشار : 22:29:29 - چهارشنبه 11 اکتبر 2017

رعایت استاندارد در تولیدات داخلی لازمه فرهنگ سازی مصرف کالای داخلی است

رعایت استاندارد در تولیدات داخلی لازمه فرهنگ سازی مصرف کالای داخلی است

به گزارش خبرگزاری موج، عصر امروز چهارشنبه آیین گرامیداشت روز جهانی استاندارد در تبریز و با حضور خدابخش استاندار آذربایجان شرقی و نیره پیروزبخت رئیس سازمان ملی استاندارد برگزار شد و از واحدهای تولیدی و صنعتی نمونه و برگزیده کیفی استان تجلیل شد. خدابخش در این مراسم با اشاره به ضرورت رعایت استاندارد در تولید […]

به گزارش خبرگزاری موج، عصر امروز چهارشنبه آیین گرامیداشت روز جهانی استاندارد در تبریز و با حضور خدابخش استاندار آذربایجان شرقی و نیره پیروزبخت رئیس سازمان ملی استاندارد برگزار شد و از واحدهای تولیدی و صنعتی نمونه و برگزیده کیفی استان تجلیل شد.

خدابخش در این مراسم با اشاره به ضرورت رعایت استاندارد در تولید محصولات داخلی گفت: باید کیفیت تولیدات افزایش پیدا کند تا شاهد افزایش خرید محصولات داخلی در جامعه باشیم.

خبر جدید  افزایش 32 درصدی تلفات جاده ای آذربایجان شرقی

وی سپس با بیان اینکه استانداردهای لازم در حوزه خدمات تدوین و عملیاتی شود، گفت: از مدیران کنترل کیفیت واحدهای تولیدی استان که نقش اساسی در تولید محصولات باکیفیت و استاندارد دارند تشکر می کنم.

استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت ترویج فرهنگ مصرف کالاهای استاندارد در جامعه تاکید کرد و گفت: برای دست‌یابی به این هدف، تدوین و پیاده‌ سازی استاندارد در بخش خدمات اجتناب ‌ناپذیر است.

خبر جدید  اعزام 180نفر از آذرشهر به مناطق شمالغرب

ضرورت ترویج فرهنگ مصرف کالاهای استاندارد در جامعه

خدابخش همچنین با بیان اینکه مباحث کیفی باید در حوزه خدمات مورد توجه ویژه قرار گیرد، گفت: باید استانداردهای لازم را برای این بخش تدوین و عملیاتی کنیم که استان آذربایجان شرقی آماده است به عنوان پایلوت، این بحث را اجرایی کند.

وی گفت: باید در استان به این سمت برویم که حداقل ۵۰ درصد از اشتغال جوانان در بخش خدمات باشد.

خبر جدید  اعزام 185 نفر از مردم بستان آباد به شمالغرب

 

0/5 (0 نقد و بررسی)