امروز: یکشنبه, ۳ بهمن , ۱۴۰۰ -
کد خبر: 715تاریخ انتشار : 11:56:10 - دوشنبه 5 فوریه 2018

رکابزنان شهرداری تبریز عازم مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ شدند

رکابزنان شهرداری تبریز عازم مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ شدند

ناصر هوشیار در گفت و گو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر گفت: اعضای تیم ملی دوچرخه سواری کشورمان بامداد امروز عازم مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ میانمار شدند که در این میان سه رکابزن عضو تیم ملی، عضو تیم دوچرخه سواری شهرداری تبریز هستند. وی ادامه داد: در لیست اسامی تیم ملی استقامت و نیمه […]

ناصر هوشیار در گفت و گو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر گفت: اعضای تیم ملی دوچرخه سواری کشورمان بامداد امروز عازم مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ میانمار شدند که در این میان سه رکابزن عضو تیم ملی، عضو تیم دوچرخه سواری شهرداری تبریز هستند.

وی ادامه داد: در لیست اسامی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت کشورمان در رقابت های قهرمانی آسیا نام صمد پورسیدی، محمد چایچی و علی اصغر موسی زاده که هر سه عضو تیم دوچرخه سواری شهرداری تبریز هستند، دیده می شود.

دبیر هیئت دوچرخه سواری آذربایجان شرقی گفت: همچنین رسول هاشم کندی مربی تبریزی دوچرخه سواری به عنوان سرمربی، تیم ملی را در مسابقات قهرمانی جاده ۲۰۱۸ آسیا همراهی خواهد کرد.

گفتنی است دوچرخه سواری به عنوان یکی از پرافتخارترین رشته های ورزشی آذربایجان شرقی به شمار می آید و استعدادهای زیادی در این استان رشد کرده و مدارج پیشرفت و ترقی را تا حضور در المپیک و قهرمانی های پرتعداد انفرادی و تیمی در سطح قاره کهن پیموده اند.