امروز: یکشنبه, ۳ بهمن , ۱۴۰۰ -
کد خبر: 328تاریخ انتشار : 3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970

سازمان ها بايد به سمت خود اتکا بودن که در بودجه سال ۹۷ نيز گنجانده خواهد شد حرکت کنند

سازمان ها بايد به سمت خود اتکا بودن که در بودجه سال ۹۷ نيز گنجانده خواهد شد حرکت کنند

خبرگزاري آريا-قائم مقام شهردار تبريز بر ضرورت خودداري مناطق، سازمان ها و شرکت هاي تابعه شهرداري تبريز از هزينه هاي غير ضروري و تشريفاتي در مناطق، سازمان ها و شرکت هاي تابعه شهرداري تبريز تاکيد کرد. به گزارش خبرنگار ما در تبريز، رسول موسايي در جلسه شوراي معاونان شهرداري تبريز که با حضور مديران عامل […]

سازمان ها بايد به سمت خود اتکا بودن که در بودجه سال 97 نيز گنجانده خواهد شد حرکت کنند

خبرگزاري آريا-قائم مقام شهردار تبريز بر ضرورت خودداري مناطق، سازمان ها و شرکت هاي تابعه شهرداري تبريز از هزينه هاي غير ضروري و تشريفاتي در مناطق، سازمان ها و شرکت هاي تابعه شهرداري تبريز تاکيد کرد.

به گزارش خبرنگار ما در تبريز، رسول موسايي در جلسه شوراي معاونان شهرداري تبريز که با حضور مديران عامل شرکت‌ها و سازمان‌هاي تابعه در محل سالن جلسات ساختمان شهرداري مرکز تشکيل شد اظهار داشت: با توجه سياستگذاري و سمت دهي شوراي شهر و شهردار محترم تبريز در خصوص بودجه سال آينده شهرداري تبريز ضرورت توجه به مباحث مالي و درآمدي در سازمان ها و شرکت هاي تابعه شهرداري دوچندان است.

قائم مقام شهردار تبريز با تاکيد بر ضرورت مديريت بهينه مالي در سازمانهاي و شرکتهاي تابعه شهرداري گفت: رسالت اصلي سازمان هاي شهرداري همان اهداف و وظايف تعريف شده در اساسنامه اين سازمان هاي تخصصي است که در تصميم گيري ها و فعاليت هاي سازمان ها اين موضوع بايد مورد توجه قرار گيرد.

خبر جدید  تساوی زن و مرد، ظلم دوران معاصر در حق زنان است

موسايي با اشاره به اينکه بر اينکه مجموعه مناطق، سازمان ها و شرکت هاي تابعه شهرداري همگي يک مجموعه يکپارچه و متحد هستند اظهار داشت: تمامي همکاران در سازمانها، مناطق و شرکت هاي تابعه اعضاي خانواده مي باشند همه سازمان‌ها و مناطق شهرداري بايد در راستاي تعريف منابع درآمدي جديد در سازمان ها با توجه به اساسنامه وايجاد درآمد پايدار حرکت کنند.

خبر جدید  تولد نوزادان ۶ قلو در تبریز

وي ادامه داد: سازمان ها بايد به سمت خود اتکا بودن که در بودجه سال ۹۷ نيز گنجانده خواهد شد حرکت کنند، کاهش هزينه ها حرکت به سمت ايجاد و تعريف درآمد هاي جديد و منابع درآمدي پايدار در سازمان ها بايد مورد توجه قرار گيرد.

موسايي با تاکيد بر اينکه مصوبات هيات مديره سازمان ها بايد بر اساس چهارچوب ضوابط باشد، گفت: نظم و انضباط مالي و توجه به اهداف تعريف شده در اساسنامه سازمان هاي مختلف بايد در مصوبات و برنامه‌هاي پيگيري همواره مورد توجه باشد.

رسول موسوي در ادامه با اشاره به دستورالعمل شهردار تبريز در خصوص در خصوص مصوبات هيئت مديره سازمان ها، اظهار داشت: بر اساس دستورالعمل شهردار تبريز برخي از تصميمات هئيت مديره سازمان ها منوط به تاييد شهردار تبريز است که سازمان ها و شرکت هاي تابعه بايد اين موضوع را مدنظر داشته باشند.

خبر جدید  ربیعی : بی عدالتی منطقه ای بلای جان کشور

گفتني است جلسه معاونان شهردار تبريز با مديران عامل سازمان ها و شرکت هاي تابعه شهرداري تبريز در راستاي توجه به سياستگذاري ها و جهت گيري هاي شوراي شهر و شهردار تبريز در بودجه سال ۱۳۹۷ شهرداري تبريز برگزار شد و در اين جلسه تعدادي از مديران عامل شرکت هاي تابعه شهرداري تبريز به ارائه گزارشي از دغدغه ها و مسائل سازماني پرداختند.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)