امروز: یکشنبه, ۳ بهمن , ۱۴۰۰ -
کد خبر: 684تاریخ انتشار : 13:04:33 - دوشنبه 5 فوریه 2018

شهرداری تبریز به دیدار کاله مازندران می رود

شهرداری تبریز به دیدار کاله مازندران می رود

به گزارش خبرنگار مهر، دور مقدماتی سی و یکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های کشور “جام شهید محسن حججی” در حالی به پایان رسید که هشت تیم صعود کننده حریفان مرحله پلی آف خود را شناختند. در پایان دور مقدماتی این رقابت ها تیم های بانک سرمایه، سایپا تهران، شهرداری تبریز، شهرداری ورامین، پیکان […]

به گزارش خبرنگار مهر، دور مقدماتی سی و یکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های کشور “جام شهید محسن حججی” در حالی به پایان رسید که هشت تیم صعود کننده حریفان مرحله پلی آف خود را شناختند.

در پایان دور مقدماتی این رقابت ها تیم های بانک سرمایه، سایپا تهران، شهرداری تبریز، شهرداری ورامین، پیکان تهران، کاله مازندران، خاتم اردکان و هاوش گنبد به ترتیب با قرار گرفتن در رتبه های اول تا هشتم این رقابت ها به مرحله پلی آف صعود کردند.

بر این اساس تیم والیبال شهرداری تبریز با احراز عنوان سومی مرحله مقدماتی، حریف کاله مازندران تیم ششم جدول شد.

دور رفت مرحله نخست پلی آف لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور روز چهارشنبه ۱۸ بهمن با چهار دیدار پیگیری می شود که بر این اساس بانک سرمایه با هاوش گنبد، سایپا تهران با خاتم اردکان، شهرداری تبریز با کاله مازندران و شهرداری ورامین با پیکان تهران مصاف می کنند.

گفتنی است بر اساس جدول پایان دور مقدماتی تیم های ساری ۲۱ (۵ برد و ۲۰ امتیاز) و رعد پدافند کاشان (۳ برد و ۱۱ امتیاز) با قرار گرفتن در رتبه های یازدهم و دوازدهم جدول، به لیگ دسته یک سال ۹۷ سقوط کردند.

همچنین تیم های شمس (۸ برد و ۲۱ امتیاز) و شهرداری ارومیه (۷ برد و ۲۳ امتیاز) با قرار گرفتن در رتبه های نهم و دهم به کار خود در لیگ برتر والیبال سال ۹۶ پایان دادند.