امروز: یکشنبه, ۳ بهمن , ۱۴۰۰ -
کد خبر: 62097تاریخ انتشار : 10:53:29 - جمعه 11 دسامبر 2020

ضرورت افزایش شهرک‌های تخصصی در آذربایجان شرقی

ضرورت افزایش شهرک‌های تخصصی در آذربایجان شرقی

تبریز- استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت افزایش شهرک‌های تخصصی در استان تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا پورمحمدی عصر پنج شنبه در آئین اعطای پروانه شهرک صنعتی غیردولتی کاوه تیکمه داش با اشاره به نامگذاری امسال به سال جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری گفت: رونق تولید و افزایش اشتغال زایی برای جوانان یکی از اصلی‌ترین راهبردهای مورد نیاز کشور در شرایط کنونی است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

وی ادامه داد: برنامه محوری، وحدت و همدلی نیز رمز اصلی کشور برای عبور از شرایط سخت است که در این زمینه نیز تمامی مدیران استان با یکدیگر همدل و هماهنگ هستند.

خبر جدید  استاندار آذربایجان‌شرقی از شاعر پیشکسوت مراغه‌ای عیادت کرد

پورمحمدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به افزایش شهرک‌های تخصصی و خصوصی تولیدی و صنعتی در استان ابراز کرد: تعداد این شهرک‌ها در استان روز به روز در حال افزایش است و در حال حاضر بیش از ۱۲ هزار نفر از طریق ایجاد این شهرک‌های خصوصی، مشغول به کار شده‌اند.

استاندار آذربایجان شرقی در ادامه اظهار کرد: مدیریت ارشد استان آمادگی خود را برای هرگونه حمایت از افزایش تولید در استان و حمایت از فعالان این حوزه اعلام می‌کند.

خبر جدید  ۱۴درصد از جمعیت هدف اهر فشارخون دارند/شناسایی بیماران رفتاری و روانی

پورمحمدی همچنین ابراز کرد: تکمیل زنجیره صنایع فولاد در استان، یکی دیگر از مهم‌ترین اولویت‌های ماست که با آغاز به کار این شهرک، بخشی از اهداف و برنامه ریزی‌های ما محقق می‌شود. افتتاح واحد تولید اکسیژن در بستان آباد استاندار آذربایجان شرقی همچنین با حضور در روستای اوجان شهرستان بستان آباد، یک واحد تولیدی اکسیژن را نیز افتتاح کرد.

پورمحمدی در حاشیه این مراسم با ابراز خرسندی از راه اندازی این واحد تولیدی ابراز کرد: با راه اندازی کارخانه تولید اکسیژن در این منطقه، بخش اعظمی از نیاز بیمارستان‌ها و مراکز درمانی به اکسیژن مرتفع می‌شود.

خبر جدید  ۴۳ میلیارد ریال کالای قاچاق در کشکسرای کشف شد

وی در ادامه سفر خود به بستان آباد، با امام جمعه این شهرستان نیز دیدار کرده و با حضور در روستای کردکندی، یکی از پروژه‌های برق رسانی این روستا را نیز افتتاح کرد. کد خبر ۵۰۹۲۷۸۵
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)