امروز: یکشنبه, ۳ بهمن , ۱۴۰۰ -
کد خبر: 834تاریخ انتشار : 15:20:55 - شنبه 3 فوریه 2018

قیام مردم تبریز در ۲۹ بهمن دودمان طاغوت را برچید

قیام مردم تبریز در ۲۹ بهمن دودمان طاغوت را برچید

گروه اجتماعی: استاندار آذربایجان‌شرقی، اظهار کرد: قیام مردم تبریز در ۲۹ بهمن ۵۶ نقطه آغازی بر برچیده شدن دودمان طاغوت بود و خدا را شاکریم که امسال چهلمین سالگرد قیام ارزشمند مردم قهرمان تبریز را جشن می‌گیریم. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از آذربایجان‌شرقی، مجید خدابخش، استاندار آذربایجان‌شرقی، امروز در مراسم زنگ انقلاب در دبیرستان […]

گروه اجتماعی: استاندار آذربایجان‌شرقی، اظهار کرد: قیام مردم تبریز در ۲۹ بهمن ۵۶ نقطه آغازی بر برچیده شدن دودمان طاغوت بود و خدا را شاکریم که امسال چهلمین سالگرد قیام ارزشمند مردم قهرمان تبریز را جشن می‌گیریم.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از آذربایجان‌شرقی، مجید خدابخش، استاندار آذربایجان‌شرقی، امروز در مراسم زنگ انقلاب در دبیرستان فردوسی تبریز، با اشاره به تاریخ انقلاب و قیام مردم تبریز گفت: در سال ۵۶ وقتی مقاله‌ای علیه امام خمینی (ره) نوشته شد  در ۱۹ بهمن همین سال طلاب راهپیمایی کردند و عده‌ای به شهادت رسیدند در اربعین این شهدا مردم تبریز به پا خواستند و همین حرکت مردم تبریز سرآغاز انقلاب شد.

خبر جدید  تلاش رسانه های معاند برای ایجاد اغتشاش در کشور

قیام مردم تبریز در 29 بهمن 56 نقطه آغازی بر برچیده شدن دودمان طاغوت بو

وی، افزود: ۲۹ بهمن سال ۵۶ در تاریخ انقلاب ماندگار شد و مردم تبریز در همان راستای حرکت ستارخان و باقرخان که برای مشروطه خواهی به پا خواسته بودند علیه رژیم قیام کردند.

خدابخش ادامه داد: رژیم شاهنشاهی در روز قیام تاریخی ۲۹ بهمن تبریز قطع نخاع شد و خدا را شاکریم که امسال چهلمین سالگرد قیام ارزشمند مردم قهرمان تبریز را جشن می گیریم.

خبر جدید  نمایشگاه کتاب علوم قرآنی در مراغه گشایش یافت

استاندار آذربایجان‌شرقی، با اشاره به تصمیم ماندگار امام خمینی(ره) در بهمن سال ۵۷، گفت: سال ۵۷ با فرار شاه از کشور، هنوز نظام شاهنشاهی در کشور برقرار بود اما امام خمینی(ره) در شرایطی که خطرهای زیادی جان مبارکشان را تهدید می کرد وارد کشور شدند که نتیجه ی آن پیروزی انقلاب اسلامی بود.

خبر جدید  تشییع پیکر پدر دو شهید در مرند

وی، با اشاره به آیاتی از قرآن، افزود: انقلاب اسلامی نعمتی است که خداوند آن را به ما ارزانی کرده و باید قدر آن را دانسته و با تحقق منویات مقام معظم رهبری جهت استمرار آن تلاش کنیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)