امروز: یکشنبه, ۳ بهمن , ۱۴۰۰ -
کد خبر: 876تاریخ انتشار : 16:26:56 - جمعه 29 سپتامبر 2017

محرومیت زدایی از روستاها مهم ترین سیاست دولت یازدهم است

محرومیت زدایی از روستاها مهم ترین سیاست دولت یازدهم است

به گزارش خبرگزاری موج،  زاهد محمودی صبح امروز در آیین افتتاح پروژه راه‌های روستایی شهرستان اهر در آخرین روز از هفته دفاع مقدس با قدردانی از مشارکت اهالی روستاها در آسفالت‌ریزی راه‌های روستایی، اظهار کرد: مهم‌ترین سیاست دولت‌های یازدهم و دوازدهم محرومیت‌زدایی بوده یعنی رفع محرومیت از روستاهای محروم است. فرماندار اهر با اشاره به […]

به گزارش خبرگزاری موج،  زاهد محمودی صبح امروز در آیین افتتاح پروژه راه‌های روستایی شهرستان اهر در آخرین روز از هفته دفاع مقدس با قدردانی از مشارکت اهالی روستاها در آسفالت‌ریزی راه‌های روستایی، اظهار کرد: مهم‌ترین سیاست دولت‌های یازدهم و دوازدهم محرومیت‌زدایی بوده یعنی رفع محرومیت از روستاهای محروم است.

فرماندار اهر با اشاره به اینکه محرومیت‌زدایی از جمله مسائل مورد تأکید دکتر روحانی در دولت یازدهم و دوازدهم بوده است، افزود: همه بایستی در این راستا فعالیت داشته باشیم و اهالی روستا که به سه مورد از مشکلات اشاره کردند.

محمودی خاطرنشان کرد: بنده به‌نوبه خود متأسف شدم برای اینکه در سال ۱۳۹۶ برخی روستاها هنوز از برنامه‌های رسانه ملی بهره‌مند نیستند که این مورد برای همه مسئولین نقطه‌ضعف است.

وی اضافه کرد: اگر امروز بحث اشتغال و بیکاری را دنبال می‌کنیم همان‌طوری که نماینده روستا گفتند این روستا آب کشاورزی ندارد باید زمینه‌ای فراهم کنیم که کشاورزان عزیز از این نعمت بهره‌مند شوند و اگر مانع و مشکلی در این مسیر وجود دارد همه وظیفه‌داریم تا این مانع را از پیش روی کشاورزان برداریم.

خبر جدید  مردم شهرستان جلفا تا نیمه خردادماه ۶۱ میلیون تومان صدقه دادند

محمودی بابیان اینکه خوشبختانه در بین تک‌تک مسئولین ارشد شهرستان اهر این اراده وجود دارد که با همت و تلاش مشکلات مردم در زمینه‌های مختلف حل کنند، گفت: اگر مسئولی یا فردی در مسیر حل مشکلات مردم مانع ایجاد کند یا اینکه با نظام و دولت مشکل دارد و هیچ‌گاه اجازه نمی‌دهیم کسی مانع توسعه شهرستان، ایجاد اشتغال در روستاها و محرومیت‌زدایی در روستاها شود.

خبر جدید  قرآن؛ برنامه امور بشری/ عمل به قرآن جامعه را از آسیب ها مصون می دارد

فرماندار اهر بیشترین توجه دولت دوازدهم را توسعه و عمران روستاها ذکر کرد و بیان داشت: مصداق توجه دولت به روستاها همین تخصیص قیر رایگان جهت آسفالت راه دسترسی و معابر روستایی بوده و این بدان معنی نیست که قیر اضافی داریم بلکه این سرمایه غیر نقدی دولت که به روستاها اختصاص می‌یابد یک نعمت و خدمت محسوب می‌شود.

آسفالت راه‌های روستایی شهرستان اهر با قوت ادامه می‌یابد

علی سلطانی رئیس اداره راه و شهرسازی اهر نیز در این آیین، اظهار کرد: روستاهای ناظم‌آباد، کور بلاغ، زگلیگ، زردخانه، کرداحمد علیا و قراجه لو به طول ۲۱ کیلومتر و با ۲۶ میلیارد ریال که یک میلیارد تومان آن از محل قیر رایگان بود که امروز به مناسبت هفته دفاع مقدس به بهره‌برداری رسید.

خبر جدید  همایش ملی گردشگری و کسب و کار در ورزش برگزار شد

وی با اشاره به اینکه مناقصه پروژه آسفالت‌ریزی روستای زگلیگ سال گذشته برگزار شده است، افزود: محور خلفیان و ساری سولی به طول ۱۶ کیلومتر و ۷ روستای دیگر نیز مناقصه آن‌ها یازدهم مهرماه برگزار می‌شود.

رئیس اداره راه و شهرسازی اهر بابیان اینکه اهالی ۶ روستا در زیرسازی راه‌های روستاها جهت آسفالت مشارکت کرده‌اند، خاطرنشان کرد: آسفالت راه‌های روستایی شهرستان اهر با مشارکت اهالی روستاها و حمایت‌های مسئولین با قوت ادامه می‌یابد.

0/5 (0 نقد و بررسی)