امروز: چهارشنبه, ۱۵ مرداد , ۱۳۹۹ -
کد خبر: 60173تاریخ انتشار : 15:33:04 - یکشنبه 25 آگوست 2019

مرکز رشد اقماری واحد‌های فناور پارس آباد مغان افتتاح شد

مرکز رشد اقماری واحد‌های فناور پارس آباد مغان افتتاح شد

مرکز رشد اقماری واحد‌های فناور شهرستان پارس آباد مغان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل و رئیس پارک علم و فناوری این استان، راه‌اندازی و افتتاح شد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، به نقل از پارک علم و فناوری استان اردبیل،  همزمان با داشت هفته دولت، مرکز رشد اقماری واحد‌های فناور شهرستان پارس آباد مغان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل و رئیس پارک علم و فناوری این استان، راه اندازی و افتتاح شد.

حبیب ابراهیم پور، رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل در این آیین با بیان اینکه در مرحله اول راه‌اندازی این مرکز ۸ ایده در مرکز رشد اقماری شهرستان پارس آباد استقرار یافته است، ابراز امیداوری کرد و گفت: توجه و تعامل مسئولان شهرستان و استان موجب بالنده‌تر و شکوفاتر شدن این مرکز در راستای رسالت‌های خود در استان اردبیل شود.

خبر جدید  تلخی قند فسا برای کارگران / کارخانه‌ای که به بهانه تعمیرات،۱۵۰نفر را بیکار کرد!

ابراهیم پور به نقش ارزنده و بی بدیل مراکز رشد در امر توسعه اقتصاد دانش‌بنیان که از مولفه‌های اصلی اقتصاد مقاومتی مناطق است اشاره کرد و خواستار توجه ویژه به این مرکز از سوی مقامات شهرستانی شد.

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل بیان کرد: در پایش اولیه، مرکز رشد اقماری واحد‌های فناور شهرستان پارس آباد موفق به پذیرش تعداد ۸ ایده قابل تجاری‌سازی برای طی مراحل پیش‌رشد در این مرکز شد.

خبر جدید  بازارچه خیریه «مهر باران» در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برپا شد

عزیزی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل نیز در حاشیه این آیین ضمن رونمایی از چندین طرح، از نزدیک با ایده‌های فناوران مستقر در این مرکز آشنا شد.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)