امروز: یکشنبه, ۳ بهمن , ۱۴۰۰ -
کد خبر: 62105تاریخ انتشار : 11:10:38 - جمعه 11 دسامبر 2020

معرفی پژوهشگران، به عنوان رابط بین صنعت و جامعه

معرفی پژوهشگران، به عنوان رابط بین صنعت و جامعه

معاون بهره‌وری اقتصادی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: ۱۵۰ طرح مشارکتی برای ایجاد درآمد در موقوفات کشور در حال اجرا است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز آذربایجان شرقی، غلامحسین رحیمی در بازدید از دانشگاه مراغه افزود: ارتباط بین صنعت و جامعه در پیشبرد اهداف اقتصادی و صنعتی کشور مهم است و در رویکرد جدید وزارت علوم به این مهم توجه شده است. وی ادامه داد: همزمان با بیست و یکمین هفته پژوهش و با وجود محدودیت‌های کرونایی حاصل تلاش دانشمندان و پژوهشگران کشور ارزیابی شده و همزمان با هفته پژوهش معرفی می‌شوند.

وی اضافه کرد: آیین‌های هفته پژوهش با نواخته شدن زنگ برخی مدارس از روز شنبه آغاز و به مدت یک هفته از پژوهشگران نمونه در سطح ملی، استانی و دانشگاهی تجلیل می‌شود.
معاون پژوهش وزیر علوم افزود: از مهمترین برنامه‌های هفته پژوهش تجلیل از پژوهشگران حوزه علوم انسانی و علوم اسلامی است و در طول این هفته ۴۰ تا ۵۰ آیین معرفی و تجلیل از برگزیدگان حوزه علوم انسانی و اسلامی علوم انسانی برگزار می‌شود.

خبر جدید  تجلیل از برگزیدگان صنعت و معدن آذربایجان‌شرقی

رحیمی افزود: مهمترین برنامه حوزه علوم انسانی هفته پژوهش همزمان با روز وحدت حوزه و دانشگاه با محوریت حوزه علمیه و دانشگاه قم برگزاری می‌شود.
وی گفت: همزمان با هفته پژوهش نمایشگاه دستاورد‌های پژوهشی به صورت فیزیکی و نمایشگاهی هم به علت کرونا به صورت مجازی برگزار و دستاورد‌های پژوهشی کشورمان معرفی می‌شود.

خبر جدید  قیمت‌ها، وضع بازار و حرف مردم تبریز

معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم خاطرنشان کرد: آذربایجان شرقی، با داشتن دانشگاه تبریز و دهها دانشگاه و موسسه آموزش عالی از قطب‌های علمی و دانشگاهی در کشور است.
رحیمی با اشاره به فعالیت‌های دانشگاهی در مراغه افزود: فعالیت پژوهشگران و استادان دانشگاه مراغه در سطح ملی است.
بیست و یکمین سالگرد هفته پژوهش در روز‌های ۲۲ تا ۲۷ آذرماه برگزار می‌شود.   معرفی پژوهشگران، به عنوان رابط بین صنعت و جامعه معرفی پژوهشگران، به عنوان رابط بین صنعت و جامعه معرفی پژوهشگران، به عنوان رابط بین صنعت و جامعه معرفی پژوهشگران، به عنوان رابط بین صنعت و جامعه معرفی پژوهشگران، به عنوان رابط بین صنعت و جامعه معرفی پژوهشگران، به عنوان رابط بین صنعت و جامعه        
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  اهدای اعضای بدن ۵ بیمار مرگ مغری در مراغه
0/5 (0 نقد و بررسی)