امروز: پنج شنبه, ۷ بهمن , ۱۴۰۰ -
کد خبر: 61652تاریخ انتشار : 16:11:06 - شنبه 11 جولای 2020

ممنوعیت حضور مردم در سواحل دریاچه ارومیه

ممنوعیت حضور مردم در سواحل دریاچه ارومیه

علیار راستگو گفت: از سوی ستاد استانی مقابله با کرونا، دستورهای لازم برای ممانعت از حضور شهروندان در سواحل دریاچه ارومیه به فرمانداران شبستر و اسکو ابلاغ شده است.

شعار سال:در رابطه با عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و آب تنی در سواحل دریاچه ارومیه که ارتباط مستقیمی با افزایش آمار مبتلایان داشت، هر گونه تجمع، شنا و آب تنی در سواحل دریاچه ارومیه ممنوع شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی در رابطه با این موضوع گفت: از سوی ستاد استانی مقابله با کرونا، دستورهای لازم برای ممانعت از حضور شهروندان در سواحل دریاچه ارومیه به فرمانداران شبستر و اسکو ابلاغ شده است.

خبر جدید  انتقال 150 میلیون مترمکعب فاضلاب تصفیه شده به دریاچه ارومیه

علیار راستگو، تجمع مردم و تشکیل اجتماعات را از مهم‌ترین عوامل شیوع کووید ۱۹ دانسته و افزود: برای مقابله با شیوع ویروس کرونا و در راستای اعمال محدودیت‌های جدید، تجمع، شنا و آب تنی مردم در سواحل دریاچه ارومیه در آذربایجان شرقی تصویب و اجرا خواهد شد.

وی با اشاره بر ممنوعیت حضور مردم در سواحل دریاچه ارومیه توضیح داد: مردم باید به طور جدی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده و از هر گونه تجمع پرهیز کنند.

خبر جدید  سطح تراز آب دریاچه ارومیه افزایش پیدا کرد

وی در پایان گفت: همشهریان باید به خاطر سلامتی خود و خانواده‌شان از تجمع در پارک، حاشیه جاده‌ها و اماکن تفریحی اجتناب کنند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازسایت مشرق ، تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۹، کد خبر: ۱۰۹۳۱۵۵،www.mashreghnews.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  افزایش ۹۳ سانتی‌متری تراز آب دریاچه ارومیه