امروز: یکشنبه, ۳ بهمن , ۱۴۰۰ -
کد خبر: 1010تاریخ انتشار : 14:58:27 - پنج‌شنبه 1 فوریه 2018

نام نویسی ۷ هزار و ۲۱۴ نفر درآزمون سراسری حفظ قرآن در آذربایجان شرقی

نام نویسی ۷ هزار و ۲۱۴ نفر درآزمون سراسری حفظ قرآن در آذربایجان شرقی

گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌شرقی از نام نویسی هفت هزار و نفر از این استان در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم خبر داد. حسین عزیزعلی، رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از […]

گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌شرقی از نام نویسی هفت هزار و نفر از این استان در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم خبر داد.

حسین عزیزعلی، رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از آذربایجان‌شرقی، ن، گفت: براساس آمار مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه هفت هزار و ۲۱۴۰ نفر از آذربایجانشرقی برای شرکت در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم نام نویسی کرده‌اند.

خبر جدید  رقابت 2018 شطرنجباز با 10 استاد بزرگ در تبریز

وی با بیان اینکه آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در قالب ۴ موضوع ترجمه و مفاهیم، حفظ و معارف اهل بیت(ع) برگزار می‌شود، اظهار کرد: این آزمون علاوه بر شیوه کتبی و شفاهی به صورت الکترونیکی نیز برگزار می شود که این روش از مزیت های این دوره است.

خبر جدید  فعالیت روزانه اتوبوس‌های تبریزگردی در تابستان

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه علاقه مندان از بیشتر شهرای استان در این آزمون نام نویسی کرده اند، یادآوری کرد: تبریز، آذرشهر و مرند در صدر بیشترین ثبت نام کنندگان در این آزمون قرار دارند.

عزیزعلی ادامه داد: فقط در مقطع ابتدایی آزمون به صورت شفاهی برگزار می‌شود و در سایر مقاطع آزمون به صورت کتبی است.

خبر جدید  ارائه اظهارنامه الکترونیکی باعث صرفه‌جویی وقت وهزینه مودیان میشود

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌شرقی، گفت: آزمون کتبی تمامی رشته‌ها روز پنج شنبه دهم اسفندماه سال‌جاری  برگزار می‌شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)