امروز: دوشنبه, ۱۱ فروردین , ۱۳۹۹ -
کد خبر: 54717تاریخ انتشار : 12:47:32 - چهارشنبه 22 مه 2019

هیئت ووشو تبریز، هیئت برتر آذربایجان شرقی معرفی شد

هیئت ووشو تبریز، هیئت برتر آذربایجان شرقی معرفی شد

تبریز – ایرنا – رییس هیات ووشوی آذربایجان شرقی گفت: پس از بررسی عملکرد هیات های شهرستان ها و طبق جدول شاخص های ارزیابی، هیات ووشو شهرستان تبریز با کسب ۹۵ امتیاز به عنوان هیات برتر در سال ۱۳۹۷انتخاب شد.

عبدالعلی ابراهیمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در ارزیابی انجام شده توسط هیات ووشو آذربایجان شرقی، هیات های ووشو سه شهرستان مرند با ۹۱ ، میانه و شبستر با ۷۶ امتیاز در رتبه های دوم و سوم قرار دارند.
وی افزود: ارزیابی انجام شده در شاخص های تعداد ورزشکاران سازمان یافته، میزبانی مسابقات استانی، دوره های آموزشی، اعزام برای لیگ استانی و کشوری، تعداد نفرات شهرستان در تیم استان و شرکت در اردو ها، مقام های کسب شده تیمی استانی و انفرادی کشور می باشد.
ابراهیمی با اشاره به فعالیت بیش از ۲ هزار ووشوکار در سطح آذربایجان شرقی از این رشته ورزشی به عنوان یکی از مزیت های نسبی استان و کشورمان برای افتخار آفرینی در میادین ورزشی بین المللی یاد کرد.
رییس هیات ووشوی آذربایجان شرقی با اشاره به نوپا بودن این رشته ورزشی و گذشت کمتر از سه دهه از زمان بیرون آمدن آن از انحصار چینی ها گفت: هیات ووشو در ۱۹ شهرستان آذربایجان شرقی فعال است.
۶۱۳۲/۳۰۷۱

خبر جدید  فتنه گران چوب حراج به دستاوردهای انقلاب زدند


منبع :: هیئت ووشو تبریز، هیئت برتر آذربایجان شرقی معرفی شد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,