امروز: یکشنبه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۹ -
کد خبر: 61396تاریخ انتشار : 8:55:02 - دوشنبه 11 مه 2020

هیچ‌گونه تجمعی برای مناسبت‌ها روز کارگر و معلم در استان برگزار نخواهد شد

هیچ‌گونه تجمعی برای مناسبت‌ها روز کارگر و معلم در استان برگزار نخواهد شد

علیار راستگو گفت:رسانه‌ها باید همچنان مردم را به جدی گرفتن توصیه‌های بهداشتی و پرهیز از تجمعات و ترددهای غیرضروری تشویق کنند.

شعار سال:علیار راستگو در جلسه ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا،افزود: رسانه‌ها باید همچنان مردم را به جدی گرفتن توصیه‌های بهداشتی و پرهیز از تجمعات و ترددهای غیرضروری تشویق کنند.

وی درخصوص فعالیت دانشگاه‌ها نیز گفت: دانشگاه‌ها تنها برای حضور دانشجویان دوره دکتری اجازه فعالیت دارند و فعالیت سایر دانشجویان تنها به صورت مجازی امکان‌پذیر است.

خبر جدید  نگرانی خاصی از بابت شدت بارندگی‌ها نداریم/ همه دستگاه‌ها آماده‌باش هستند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با گرامی‌داشت مناسبت‌های هفته جاری ازجمله روز شوراها، روز کارگر و روز معلم، گفت: هیچ‌گونه تجمعی برای این مناسبت‌ها در استان برگزار نخواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی درخصوص ساعت کاری ادارات، گفت: ادارات استان تا اطلاع ثانوی از ساعت ۷٫۳۰ صبح تا ۱۳٫۳۰ ظهر فعالیت خواهند کرد.

خبر جدید  مشکلی در حوزه کارگری شهرستان اسکو وجود ندارد

وی افزود: فعالیت مراکز تجاری و پاساژهای استان نیز با توجه به تفویض اختیار به ستادهای استانی، تا ساعت ۲۰ و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مجاز است.

راستگو درخصوص بازگشایی مساجد و مراکز مذهبی نیز گفت: این موضوع بعد از اظهار نظر وزارت بهداشت درخصوص وضعیت استان‌ها، تصمیم‌گیری خواهد شد.

خبر جدید  وضعیت عمومی بیماران کرونایی در اهر مطلوب است

شعار سال، با اندکی تخلیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا،تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹، کد خبر:۹۹۴۵۸۱،www.borna.news

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)