امروز: شنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۹ -
کد خبر: 61396تاریخ انتشار : 8:55:02 - دوشنبه 11 مه 2020

هیچ‌گونه تجمعی برای مناسبت‌ها روز کارگر و معلم در استان برگزار نخواهد شد

هیچ‌گونه تجمعی برای مناسبت‌ها روز کارگر و معلم در استان برگزار نخواهد شد

علیار راستگو گفت:رسانه‌ها باید همچنان مردم را به جدی گرفتن توصیه‌های بهداشتی و پرهیز از تجمعات و ترددهای غیرضروری تشویق کنند.

شعار سال:علیار راستگو در جلسه ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا،افزود: رسانه‌ها باید همچنان مردم را به جدی گرفتن توصیه‌های بهداشتی و پرهیز از تجمعات و ترددهای غیرضروری تشویق کنند.

وی درخصوص فعالیت دانشگاه‌ها نیز گفت: دانشگاه‌ها تنها برای حضور دانشجویان دوره دکتری اجازه فعالیت دارند و فعالیت سایر دانشجویان تنها به صورت مجازی امکان‌پذیر است.

خبر جدید  آزمایش کرونای نماینده شبستر در مجلس مثبت اعلام شد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با گرامی‌داشت مناسبت‌های هفته جاری ازجمله روز شوراها، روز کارگر و روز معلم، گفت: هیچ‌گونه تجمعی برای این مناسبت‌ها در استان برگزار نخواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی درخصوص ساعت کاری ادارات، گفت: ادارات استان تا اطلاع ثانوی از ساعت ۷٫۳۰ صبح تا ۱۳٫۳۰ ظهر فعالیت خواهند کرد.

خبر جدید  درس عبرت از اتوبوس دانشگاه

وی افزود: فعالیت مراکز تجاری و پاساژهای استان نیز با توجه به تفویض اختیار به ستادهای استانی، تا ساعت ۲۰ و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مجاز است.

راستگو درخصوص بازگشایی مساجد و مراکز مذهبی نیز گفت: این موضوع بعد از اظهار نظر وزارت بهداشت درخصوص وضعیت استان‌ها، تصمیم‌گیری خواهد شد.

خبر جدید  طرح‌های اشتغال روستایی، مهاجرت معکوس در روستاهای استان را رقم زده است

شعار سال، با اندکی تخلیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا،تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹، کد خبر:۹۹۴۵۸۱،www.borna.news

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)