امروز: پنج شنبه, ۷ بهمن , ۱۴۰۰ -
کد خبر: 62011تاریخ انتشار : 11:50:08 - چهارشنبه 11 نوامبر 2020

وضعیت مطلوب پروژه‌های راهسازی استان

وضعیت مطلوب پروژه‌های راهسازی استان

محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی طی بازدید خود از پروژه‌های راهسازی استان، وضعیت آن‌ها را مساعد خواند و گفت آزادراه تبریز- سهند به زودی به بهره برداری می‌رسد.

شعار سال: محمدرضا پورمحمدی به منظور بررسی آخرین وضعیت پروژه‌های راه‌سازی استان، از آزادراه تبریز- سهند و ایستگاه راه‌آهن خاوران بازدید کرد و در حاشیه آن، گفت: پروژه آزادراه تبریز – سهند به دلیل کوهستانی بودن مسیر، با ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار متر مکعب عملیات خاکبرداری و خاکریزی، هشت دستگاه پل و ابنیه فنی بزرگ و خاص، ۵۰ دستگاه ابنیه فنی کوچک و ۲۰۰ هزار تن آسفالت‌ریزی تقدیم مردم بزرگوار می‌شود.

خبر جدید  رونمایی از سه خودروی ویژه امداد و نجات در تبریز

وضعیت مطلوب پروژه‌های راهسازی استان

وی در خصوص پروژه راه‌آهن بستان‌آباد- تبریز هم گفت: این پروژه نیز با سرعت خوبی پیش می‌رود. مهم‌ترین قسمت باقیمانده پروژه، پل عظیم و پیچیده باسمنج با ۲۰ دهنه بود که همه پایه‌ها تکمیل و ۱۰ دهنه از عرشه آن نیز با روش جدید پوشینگ نصب شده و بقیه نیز در حال انجام است.

خبر جدید  16.1میلیارد تومان برای بازآفرینی شهری استان اختصاص یافته است

وی افزود: ایستگاه خاوران نیز آخرین مرحله پروژه تا تبریز است که سخت‌کاری طبقات زیرین آن به اتمام رسیده و در حال تکمیل سازه اصلی ایستگاه است.

گفتنی است، در این بازدیدها، تاج‌الدینی و پزشکیان، نمایندگان مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی هم حضور داشتند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۹، کد خبر: ۹۹۲۱۷۲، www.ilna.news

خبر جدید  شهردار تبریز: هم پروژه استاندارد اجرا و هم بدهی پروژه های گذشته را پرداخت می کنیم

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)