امروز: یکشنبه, ۳ بهمن , ۱۴۰۰ -
کد خبر: 418تاریخ انتشار : 10:48:56 - یکشنبه 4 فوریه 2018

پردیس بهشت فن آوری ایران، میزبان سرمایه گذاری شهری

پردیس بهشت فن آوری ایران، میزبان سرمایه گذاری شهری

تالار مذاکرات سرمایه گذاری برای طرح های شهری، روزهای ۲۶-۲۵ بهمن ۱۳۹۶ در محل پارک علم و فن آوری پردیس – تهران با حضور صدها نفر از شرکت های داخلی و خارجی و مدیران شهری برگزار می‌شود. به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، داود ندیم، با اعلام […]

تالار مذاکرات سرمایه گذاری برای طرح های شهری، روزهای ۲۶-۲۵ بهمن ۱۳۹۶ در محل پارک علم و فن آوری پردیس – تهران با حضور صدها نفر از شرکت های داخلی و خارجی و مدیران شهری برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، داود ندیم، با اعلام این خبر گفت : شهرهای کشورمان فرصتهای سرمایه گذاری متعددی در زمینه های مختلف دارند که برخی از آنها دارای مطالعات و طرحهای قابل ارائه در بازارهای بین المللی هستند از سوی دیگر در داخل و خارج کشور نیز شرکتها و سرمایه گذارانی هستند که تمایل به سرمایه گذاری و یا همکاری در چنین پروژه هایی دارند از اینرو برای برقراری ارتباط این دو طرف با یکدیگر نیاز به برگزاری تالارهای مذاکره حضوری است.

خبر جدید  هفتمین شب خاطره دفاع مقدس برگزار می شود

وی افزود: در این تالار دو روزه ، تعداد شصت میز مذاکراتی برای شرکتهای داخلی و خارجی و شهرداریها پیش بینی شده است و تاکنون بیش از هفده شرکت خارجی فعال در پروژه های شهری از کشورهای مختلف اروپایی و آسیایی و آمریکایی برای حضور در این تالار اعلام آمادگی کرده اند.
ندیم اضافه کرد: مقرر شده است بلافاصله بعد از اتمام این تالار ، ستادی از سوی بخش خصوصی برای پیگیری تفاهم نامه های منعقده در این تالار تشکیل شود تا روند اداری و اخذ مجوزها و تشریفات قانونی برای آنها طی شده و تبدیل به قرارداد قطعی شوند .
وی ادامه داد: از کشورمان نیز تعدادی از استانداران و نمایندگان مجلس و بخش خصوصی و چندین شهردار مرکز استان برای حضور در تالار اعلام آمادگی کرده اند.
ندیم با اشاره به رویکردهای مورد بررسی این مراسم خاطرنشان کرد: فرصتهای سرمایه گذاری که از سوی شهرهای جدید و برخی شهرداریها در این تالار ارائه خواهد شد در زمینه نوسازی بافت فرسوده ،شهربازی های روباز و سرپوشیده ، ساخت هتل ، انرژی های پاک، پسماند و بازیافت ، شهر هوشمند، خودروهای هیبریدی و برقی ، ساخت و سازهای شهری و …خواهد بود.

خبر جدید  بخش‌های معدن مس سونگون بادستور معاون اول رئیس‌جمهور توسعه می‌یابد

وی همچنین گفت: با هماهنگی شرکت عمران شهر جدید پردیس، پارک علم و فن آوری پردیس و شرکتهای پیشگامان توسعه جهانشهر و شیب راه تدبیر و مدرسه مجازی سرمایه گذاری، نشست دو روزه ای در شهر پردیس برای مذاکرات سرمایه گذاری شهری برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است اطلاعات بیشتر و شرکت در این رویداد در وب سایت مدرسه سرمایه گذاری و مشارکت به آدرس www.nadimiran.ir ارائه شده است

خبر جدید  دیدار از خانواده شهید تاج الدینی در هوراند

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)