امروز: یکشنبه, ۳ بهمن , ۱۴۰۰ -
کد خبر: 1093تاریخ انتشار : 11:36:39 - چهارشنبه 7 فوریه 2018

۱۴طرح شهرداری منطقه ۸ با هزینه‌ای بالغ بر ۴۳میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید

۱۴طرح شهرداری منطقه ۸ با هزینه‌ای بالغ بر ۴۳میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید

با حضور شهردار تبریز و جمعی از اعضای شورای اسلای شهر، ۱۴طرح عمرانی و خدماتی شهرداری منطقه ۸ تبریز با هزینه‌ای بالغ بر ۴۳میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید. به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز،  شهرداری منطقه ۸ تبریز، در دو سال گذشته، طرح‌های کف‌سازی و جداره‌سازی بازار […]

با حضور شهردار تبریز و جمعی از اعضای شورای اسلای شهر، ۱۴طرح عمرانی و خدماتی شهرداری منطقه ۸ تبریز با هزینه‌ای بالغ بر ۴۳میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز،  شهرداری منطقه ۸ تبریز، در دو سال گذشته، طرح‌های کف‌سازی و جداره‌سازی بازار تاریخی تبریز را در قالب فازبندی‌های مختلف اجرا کرده است.

خبر جدید  تشکیل ستاد نوروزی تبریز به منظور همگرایی برنامه‌های ویژه نوروز

طرح‌های کف‌سازی بازار، پس از سامان‌دهی شبکه‌های خدمات رسان و اجرای زیرزمینی بخشی از انشعابات اجرا شده‌است.

با اجرای این طرح، جداره سازی و کفسازی بازار بزرگ صادقیه، کفسازی تیمچه قندفروشان، کفسازی و جداره سازی پیاده راه حرمخانه، کفسازی پیاده‌روهای پیرامون مصلی و کفسازی تیمچه صاحب دیوان، با استفاده از سنگ‌های اسپیراخون که ساختار متناسب با فضای سنتی بازار دارد، تحکیم شده است.

خبر جدید  فرهنگ دهه ۶۰ در جامعه احیا شود

تکمیل مرمت یخچال صادقیه، افتتاح بازارچه دستفروشان، ساماندهی پارک هاشمیه،  پارک محله ای شهید یوشاری، کفسازی دباغ خانه، ساختمان معاونت فنی و عمرانی منطقه ۸، کانال رضا نژاد، پیاده رو منتهی به حرمخانه و  گلخانه فضای سبز منطقه، از دیگر پروژه‌های منطقه ۸ بوده که با حضور شهردار تبریز و جمعی از اعضای شورای اسلای شهر افتتاح شد.

خبر جدید  شهدا نیازی به تجلیل ندارند ما نیازمند فرهنگ شهدا هستیم
0/5 (0 نقد و بررسی)