کد خبر: 5465تاریخ انتشار : ۸:۵۳:۲۴ - سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶

خوابگاه نیمه‌ تمام ۷۰۰ نفری دانشگاه تبریز با حمایت صندوق رفاه تکمیل می‌شود

مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ضمن بازدید از بخش‌های مختلف رفاهی و خدماتی دانشگاه تبریز با رئیس و اعضا هیات رئیسه این دانشگاه نیز دیدار و گفت‌وگو کرد. شعار سال: مهندس ذوالفقار یزدان‌مهر، مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نشست با […]

خوابگاه نیمه‌ تمام ۷۰۰ نفری دانشگاه تبریز با حمایت صندوق رفاه تکمیل می‌شود

مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ضمن بازدید از بخش‌های مختلف رفاهی و خدماتی دانشگاه تبریز با رئیس و اعضا هیات رئیسه این دانشگاه نیز دیدار و گفت‌وگو کرد.

شعار سال: مهندس ذوالفقار یزدان‌مهر، مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نشست با رئیس دانشگاه، معاون و کارکنان حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه تبریز گفت: در گذشته به توسعه کمی دانشگاه ها توجه شده ولی در سال های اخیر و به خصوص در دولت تدبیر و امید به بحث کیفی‌سازی دانشگاه‌ها در عرصه‌های مختلف توجه ویژه‌ای صورت گرفته است.

وی در ادامه به برخی برنامه‌های راهبردی صندوق رفاه اشاره و اظهار کرد: این صندق ضمن بررسی و آسیب‌شناسی شرایط موجود فعلی دانشگاه‌ها، بیشتر تمرکز بر اقدامات اصلاحی مبتنی بر سند راهبردی تدوین شده برای ارتقای خدمات‌رسانی به دانشجویان کرده است.

مشاور وزیر علوم با رصد مشکلات موجود دانشگاه‌ها که عمده آن ها زیرساختی است به دنبال ارتقای سطح کیفی‌سازی نوع ارایه خدمات رفاهی است.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به برخی اقدمات صورت در این صندوق گفت: صنعتی‌سازی سلف‌ها، ارتقای سطح تغذیه، تنوع و مکمل‌سازی ملزومات ارائه خدمات تغذیه‌ای، بهبود فضای خوابگاه‌ها، ایجاد اتاق‌های تندرستی، نظارت و ارزیابی موثر و نظام‌مند بر نحوه خدمات رفاهی، ارایه تسهیلات موثر و هدفمند، ارتقای سطح کمی و کیفی ارائه انواع وام‌ها، اجرای طرح مدیریت واحد خدمات رفاهی دانشجویی و افزایش خدمات در این حوزه و … از جمله برنامه های مهم این صندوق در این ایام است.

یزدان‌مهر، در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته در حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه تبریز نیز یادآوری کرد: این دانشگاه در حوزه نوع ارائه خدمات رفاهی به دانشجویان الگوی دانشگاه‌های کشور است و از این رو به خاطر همین توانمندی‌ها و ظرفیت‌ها در اجرای موفق طرح‌‌های حوزه دانشجویی در نشست‌ها و آیین‌ها مختلف از دانشگاه تبریز یاد می‌شود.

در ادامه یزدان‌مهر، مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم و دکتر محمد‌رضا پورمحمدی رئیس دانشگاه تبریز از مجموعه رفاهی دانشگاه بازدید کردند و مقرر شد خوابگاه نیمه تمام ۷۰۰ نفری دانشگاه تبریز با حمایت صندوق رفاه تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبرخوان خراسان ما، تاریخ انتشار ۲۱ اسفند ۹۶، کد مطلب: -، www.maktabeirani.ir