کد خبر: 47865تاریخ انتشار : ۱:۴۶:۵۵ - پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷

دانشگاه آزاد اسلامی مجموعه‌ای پویا در حوزه علمی و پژوهشی

رئیس دادگستری اهر دانشگاه آزاد اسلامی را مجموعه‌ای پویا، فعال با استادان باتجربه در حوزه علمی و پژوهشی عنوان کرد.

دانشگاه آزاد اسلامی مجموعه‌ای پویا در حوزه علمی و پژوهشی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اهر، حجتالاسلام محمدعلی نظری صبح امروز در دیدار اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی اهر در محل دادگستریگفت: این دانشگاه با وجود استادان باتجربه در رشتههای مرتبط با حوزه دستگاه قضا بهخصوص رشته حقوق با گرایشهای مختلف در تربیت نیروی انسانی تحصیلکرده شهرستان و منطقه ارسباران و حتی استان آذربایجان شرقی نقش اساسی داشته است.

وی افزود: این دانشگاه با جایگاه علمی بالا و امکانات و فضای مناسب، که باید از ظرفیت ویژه آن بهنفع شهرستان بیشتر استفاده کنیم که دراین راستا ضرورت دارد در راستای پیشگیری از جرم و ارائه راهکارهای علمی و عملی دارد که امیدواریم با تداوم این همکاریها و اطلاعرسانی مناسب برای قشر جوان و تحصیلکرده و برگزاری نشستهای مشترک هماندیشی، نشستهای تخصصی با استاداندانشگاهی بتوانیم گامهای عملی در این زمینه برداریم.

رئیس دادگستری اهر با ابراز رضایت از عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر آمادگی خود را در برای توسعه همکاریها در زمینههای مختلف اعلام کرد.

دادستان عمومی و انقلاب اهر نیز در این دیدار، دانشگاه آزاد اسلامی را نماد علمی اهرذکر کرد که در ورودی شهرستان اهر افتخاری برای منطقه است و الحمدللهاین امکانات ارزشمند آموزشی و علمی باعث شده به عنوان یک دانشگاه مطرح در سطح استان برای منطقه افتخارآفرین باشد.

رحیم عبداللهی بر ضرورت توسعه همکاریها بین دستگاه قضائی و دانشگاه تأکید کرد و افزود: نخستین نشست مشترک با قضات دادگستری و استادان دانشگاه برگزار شده و امیدواریم با تداوم این همکاریها و برگزاری نشستها، دوره آموزشی و همایشهای عمومی در حوزه پیشگیری از جرم و سایر موارد مشابه که جامعه گریبانگیر آن است، بتوانیم گامهای اساسی برداریم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر نیز در این دو دیدار از آمادگی مجموعه دانشگاه بر همکاری بیشتر و تبادل تجربیات و برگزاری نشستهای تخصصی و اطلاع رسانی تأکید کرد.

علی سلیمی افزود: در راستای وظایف ذاتی دانشگاه که ترویج علم و فرهنگ و توسعه تحقیق و پژوهش است آماده هرگونه همکاری هستیم و در این راستا انتظار حمایت بیشتر را داریم.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir