کد خبر: 47873تاریخ انتشار : ۲:۲۴:۴۹ - پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷

مهاجم اسکاتلندی تراکتورسازی به تبریز بر می گردد

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، آنتونی استوکس که برای استراحت ۲ روزه به بریتانیا سفر کرده است با هماهنگی مدیران باشگاه ضمن دیدار با اروین موافقت این بازیکن را برای حضور مجدد در تراکتورسازی جلب کرده است.سرپرست تراکتورسازی در گفت گو با ایرنا، ضمن تایید خبر مربوط به بازگشت اروین به تبریز، اظهار داشت: اروین […]

مهاجم اسکاتلندی تراکتورسازی به تبریز بر می گردد

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، آنتونی استوکس که برای استراحت ۲ روزه به بریتانیا سفر کرده است با هماهنگی مدیران باشگاه ضمن دیدار با اروین موافقت این بازیکن را برای حضور مجدد در تراکتورسازی جلب کرده است.
سرپرست تراکتورسازی در گفت گو با ایرنا، ضمن تایید خبر مربوط به بازگشت اروین به تبریز، اظهار داشت: اروین امشب همراه با استوکس به تبریز باز می گردد و از فردا در تمرینات حاضر می‌ شود تا آماده بازی با تیم فوتبال سایپا در تهران شود.
حسن آذرنیا اضافه کرد: مدیریت و کادرفنی تیم تمام تلاش خود را برای بازگشت اروین به تبریز انجام داده اند و امیدواریم این بازیکن در دور جدید حضور خود در تبریز بتواند انتظارات کادرفنی و هواداران را برآورده کند.
وی درباره آخرین وضعیت کوین کنستانت هافبک گینه ای – فرانسوی تراکتورسازی نیز، گفت: این بازیکن برای انجام معاینات پزشکی دقیق به ترکیه رفته است تا در آنجا مراحل درمانی را سپری کند.
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز هم اکنون با ۳۳ امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد و در جریان دیدارهای هفته نوزدهم روز یکشنبه پنجم اسفند در تهران به مصاف سایپا می رود.
۳۰۳۸/۳۰۷۱


منبع :: http://www.irna.ir