کد خبر: 51794تاریخ انتشار : ۱۱:۱۶:۵۷ - سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷

لزوم حفظ وحدت برای اعتلای کشور/ گروه‌های سیاسی از حاشیه‌سازی بپرهیزند

گروه اجتماعی ــ استاندار آذربایجان‌شرقی با تأکید بر لزوم حفظ وحدت و تلاش برای اعتلای کشور، گفت: گروه‌ها و احزاب سیاسی شرایط را دریابند و از ایجاد هرگونه حاشیه پرهیز کنند.

لزوم حفظ وحدت برای اعتلای کشور/ گروه‌های سیاسی از حاشیه‌سازی بپرهیزند

لزوم حفظ وحدت برای اعتلای کشور/ گروههای سیاسی از حاشیهسازی بپرهیزند

به گزارش ایکنا از آذربایجانشرقی، محمدرضا پورمحمدی، استاندار آذربایجانشرقی، امروز، ۲۰ اسفندماه در آیین تکریم و معارفه فرمانداران سابق و جدید شهرستان تبریز، اظهار کرد: احزاب و گروههای سیاسی در چارچوب نظام معنا داشته و فعالیت میکنند و در واقع بر این اساس رسمیت دارند.

وی افزود: وفاداری به خون شهیدان، نظام و آرمان های انقلاب اسلامی مهمترین افتخاری است که باید در ذات فعالیتهایمان خود را نشان دهد، زیرا توفیق خدمت در مصدر خدمتگذاری به مردم سعادت است.

پورمحمدی با تأکید بر اینکه باید تلاش کنیم تا مشکلات مردم را رفع کنیم، گفت: مردم وفادار انقلاب هستند و به همین دلیل باید تلاش کنیم گلایه های آنان را برطرف کنیم و تلاش هایمان برای تحقق این اهداف باشد.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی همیشه حرمت افراد را نگه داشته است، افزود: هنر آن است که در اوج قدرت ظلم نکنی؛ بر این اساس نظام بهترین نماد حمایت از مظلوم است و مردم نیز قدرشناسی خود را با حضور گسترده در راهپیمایی های ۲۲ بهمن و دیگر مناسبت ها همواره نشان می دهند.

استاندار آذربایجانشرقی همچنین با بیان اینکه نباید برخی ضعف ها و مشکلات بعضی از بخش های خصوصی را بر گردن دولت انداخت، گفت: اگر قرار باشد بیمه، تسهیلات و دیگر امور غیرمربوط را دولت انجام دهد، دیگر چه نیازی به خصوصی سازی و واگذاری امور به بخش خصوصی وجود دارد.

در این مراسم بهروز مهدوی به عنوان فرماندار تبریز، معرفی و از خدمات علیار راستگو فرماندار سابق این شهرستان تقدیر شد.

انتهای پیام


منبع :: http://tabriz.iqna.ir