کد خبر: 53045تاریخ انتشار : ۱۹:۲۸:۴۳ - شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸

طرح هادی در ۲۴ روستای عجب شیر اجرا شد

مراغه – ایرنا – فرماندار عجب شیر از اجرای طرح هادی در ۲۴ روستای این شهرستان خبرداد و گفت: بنیاد مسکن با اجرای این طرح ها و کمک به نوسازی و مقاوم سازی واحدهای مسکونی، موجب رضایتمندی روستاییان شده است.

طرح هادی در ۲۴ روستای عجب شیر اجرا شد

به گزارش ایرنا، عادل اصغرپور روز شنبه در دیدار کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این شهرستان با وی اظهار داشت: در سال های گذشته دولت تدبیر و امید اعتبارات قابل ملاحظه ای به اجرای طرح های هادی اختصاص داده که در تاریخ انقلاب اسلامی بی سابقه است.
وی گفت: بنیاد مسکن همچنین با نظارت بر ساخت و سازها و شناسایی حریم روستاها، نقش مهمی در کاهش خسارات در مواقع بحرانی دارد.
وی با اشاره به جمعیت ۶۰ درصدی روستایی شهرستان و نقش مهم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در توسعه روستاها گفت: این نهاد خدمت رسان در بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی سهم عمده ای را ایفا کرده است.
فرماندار عجب شیر افزود: این بنیاد با پرداخت تسهیلات به آبادی روستاها کمک شایانی کرده و انتظار داریم این اتفاق در تمامی روستاهای شهرستان روی دهد.
اصغرپور اظهارداشت: یکی از مهم ترین دغدغه های مردم شهرستان کمبود فضای جهت ساخت مسکن در روستاست که امیدواریم با پیگیری‌ های بنیاد مسکن این مشکل رفع شود.
شهرستان عجب شیر با ۷۱هزار جمعیت و قرارگرفتن در ۹۸ کیلومتری جنوب غرب تبریز مرکز آذربایجان شرقی ۳۸ روستا دارد.
۳۰۷۷/۷۴۸۵


منبع :: http://www.irna.ir