کد خبر: 53069تاریخ انتشار : ۱۸:۴۷:۲۸ - یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸

دیوار ساحلی راه آهن مرند احداث می‌شود

مرند – مدیر کل راه آهن آذربایجان ضمن بازدید از محدوده ایستگاه راه آهن مرند، بر ضرورت احداث دیوار ساحلی در این شهر تاکید کرد.

دیوار ساحلی راه آهن مرند احداث می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه‌ای با حضور شاپور ارصلانی مدیر کل راه آهن آذربایجان در مرند در حضور شهردار و برخی از مسئولان این شهرستان، ظهر امروز با محوریت بررسی احداث ادامه دیوار ساحلی پایین دست رودخانه یالدور چای در محدوده ایستگاه راه آهن مرند و احداث پل دور برگردان برگزار شد.

در این جلسه مقرر شد، در مرحله اول، شهرداری مرند نسبت به احداث ادامه دیواره ساحلی یالدور چای در محدوده ایستگاه راه آهن و همچنین خارج از محدوده راه آهن اقدام کند.

در خصوص احداث پل راه آهن به ادامه طرفین مسیر منطبق با طرح آینده خیابان ۲۴ متری با اخذ مشخصات فنی از سازمان امور آب نسبت به تأمین اعتبار و احداث اقدام کند.

در خصوص احداث خیابان ۲۴ متری واقع در محدوده ایستگاه راه آهن مرند از تقاطع پل دولت آباد تا تقاطع ۲۴ متری پل یالدور چای مقرر شد به منظور طی مراحل اداری و قانونی شهرداری مرند طرح مصوب خیابان مسیر ۲۴ متری را به صورت کتبی طی نامه‌ای به اداره کل راه آهن آذربایجان ارسال و مقدمات لازم جهت انعقاد تفاهم نامه با هیأت مدیره فراهم شود.

کد خبر ۴۵۹۰۴۶۲


منبع :: https://www.mehrnews.com