کد خبر: 53059تاریخ انتشار : ۱۸:۲۲:۱۴ - یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸

رضی‌منش فرماندار شهرستان اسکو شد

ایلنا: مراسم تودیع و معارفه رضی‌منش با حضور معاون استاندار آذربایجان‌شرقی برگزار شد.

رضی‌منش فرماندار شهرستان اسکو شد

مراسم تودیع و معارفه رضی‌منش با حضور معاون استاندار آذربایجان‌شرقی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، آیین تودیع و معارفه فرماندار جدید شهرستان اسکو برگزار شد که در این مرسم علیار راستگو معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجانشرقی در این برنامه ضمن تقدیر از زحمات مرتضی محمدزاده فرماندار سابق این شهرستان گفت: ما مسئولان و مردم بخصوص قشر جوان نباید فداکاریها و دلاورمردیهای شهدا را فداکاری کنیم.

وی ادامه داد: اگر بخواهیم از شهرستان اسکو حرف بزنیم باید از ویژگیهای منحصر به فرد این شهرستان حرف بزنیم لذا بزرگترین مزیت این شهرستان نزدیکی به مرکز استان است و دسترسی از عوامل توسعه است.

علیار راستگو ادامه داد: فرماندار بهعنوان نماینده عالی دولت در شهرستان است که دو ماموریت بخشی و فرابخشی است و مهمترین ماموریت حفظ و ایجاد امنیت است.

مرتضی محمدزاده فرماندار سابق شهرستان اسکو نیز در این مراسم گفت: در این سه سال سختترین زمان برای سخنرانی این لحظه است و تمامی دوستان و از کسانی که بنده را در این مسیر همراهی کردند تقدیر و تشکر میکنم.

وی ادامه داد: محبت مردم این شهرستان باعث شد رفتن من از این شهرستان برایم سخت باشد و خوشحالم سه سال مردم اسکو من را تحمل کردند.

بابک رضیمنش فرماندار اسکو در آیین معارفه خود گفت: زمینههای توسعه پایدار در این شهرستان فراهم است و امیدواریم بتوانیم با استفاده از داشتههای خود بتوانیم از این زمینهها به نحوه احسن استفاده کنیم.

وی ادامه داد: از مسئولان این شهرستان و فعالان سیاسی و دانشگاهیان این شهرستان دعوت میکنم که کنار من باشند و از آنها دعوت به گفتمان و وحدت توسعه میکنم.


منبع :: https://www.ilna.ir