رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرند گفت: سپاه پاسداران نقش مهمی در حفظ امنیت منطقه و مبارزه با تروریست‌های دست‌نشانده آمریکا داشته است. " />
کد خبر: 53083تاریخ انتشار : ۱۹:۱۷:۵۲ - یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸

نقش‌آفرینی سپاه در مبارزه با تروریست‌های دست‌نشانده آمریکا

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرند گفت: سپاه پاسداران نقش مهمی در حفظ امنیت منطقه و مبارزه با تروریست‌های دست‌نشانده آمریکا داشته است.

نقش‌آفرینی سپاه در مبارزه با تروریست‌های دست‌نشانده آمریکا

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از مرند، استادان، کارکنان اعضای شورای فرهنگی و هیئترئیسه ناحیه مقاومت بسیجمرند، جلفا، هادیشهر و خاروانا ظهر امروز در حمایت از سپاه پاسداران در مسجد دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرندتجمع کردند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرنددر جمع تجمعکنندگان گفت: جملهمعروف امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه «اگر سپاه نبود کشور هم نبود» به این دلیل بود که سپاه، شجرهطیبهای است کههویت آن، ایمان و حرکت انقلابی و جهادی است.

محمدحسین صادقی اضافه کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامیدر دفاع مقدس، حفظ امنیت و مسائل دفاعی کشور،حفظ امنیت منطقه و مبارزه با تروریستهای دستنشانده آمریکای جنایتکار نقشآفرینی کردو امروز سپاه یکی از بازوهای مهم سیاسی، اقتصادی و فرهنگی است و باید رئیس جمهور خبیث آمریکا از این نهاد انقلابی به دلیل این اقدامات عصبانی باشد و از این عصبانیت بمیرد.

به گزارش آنا؛ در ادامه دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند با محکومکردن این حرکت دولت آمریکا، حمایت مطلق خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرده و تا آخرین نفس از آرمانهای مقدس ایران اسلامی دفاع خواهد کرد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۱۷/


منبع :: http://ana.ir